Strešný 2i byt Vrakuňa

2 izb. byt Bratislava II - Vrakuňa - Hradská 80,00 m2

184 000 €

Veľký, nový, moderný 2 izbový byt  v uzatvorenom areáli s parkovaním, všetko za fantastickú cenu.

 

Byt:

Ak chcete bývať luxusne, v uzatvorenom condomíniu len piatich trojposchodových bytových domov, mať dostatok miesta na parkovanie, obklopený peknými bytmi a rodinnými domami, mať susedov na úrovni a dokonca za cenu, ktorá je naozaj výhodná, máme pre Vás ponuku.

Tento byt sa nachádza na treťom z troch nadzemných podlaží, bytového domu.

Na poschodí sú iba 2 byty a vedie k nim široké schodisko.

Po vstupe do bytu sa nachádzate v predsieni, v ktorej je dostatok miesta na botník i skriňu. Z predsiene vedú jedny dvere do priestrannej kúpeľne spojenej s toaletou, druhými dverami vstúpite do spálne a ďalej chodbou do dennej časti bytu.

Denná časť má príjemných 26 m2, čo Vám umožní vytvoriť si tu priestor pre peknú, velkú obývačku i kuchyňu s jedálenskou časťou. Z obývacej časti môžete vyjsť von na lodžiu pozdĺž celej dennej časti s krásnym výhľadom na mesto Bratislava a do okolitých záhrad.  Samostatná spálňa má výstup na perfektnú, priestrannú až 15m2  veľkú terasu. Na terasu sa viete dostať aj zo vstupnej chodby, to pre prípad, že si vediete na posedenie vonku návštevu a nechcete ich vodiť cez spálňu. Tento priestor Vám poskytne možnosť trávenia času s priateľmi, či už grilovaním, popíjaním obľúbeného nápoja, či opaľovaním sa. Je len na Vás, ako sa rozhodnete terasu využívať. Niekto pestuje rád kvety, niekto dá prednosť napríklad jacuzzi a opaľovaniu. Akokoľvek sa rozhodnete, terasa s jej štedrou rozlohou určite nájde svoje príjemné využitie.

 

Štandard bytu:

 • Uvedená cena zahŕňa byt v štádiu holo-byt, čo zodpovedá fotkám interiéru.
 • Ak Vás odrádza dorobenie interiéru, vieme zabezpečiť vyhotovenie do štandardu výhodne pre Vás. Na požiadanie Vám ukážeme vzorový byt. 
 • Na fotkách tiež môžete vidieť, že terasa ako aj lodžia majú položenú dlažbu a tiež osadené exteriérové svietidlá.
 • Dvere do bytu sú bezpečnostné, okná a dvere na lodžiu a terasu sú plastové.
 • V cene bytu je aj pivničný priestor na poschodí vedľa bytu.
 • Byt má predprípravu na vonkajšie elektrické žalúzie a klimatizáciu.
 • V byte je elektrické podlahové vykurovanie s termostatom pre každú miestnosť.
 • Byt má vlastný kotol.

 

Bytový dom:

 • Bytový dom je skolaudovaný v roku 2023.
 • Tento objekt (5-bytových domov) je oplotený s prístupom na pozemok iba pre vlastníkov bytov v bytovom dome, vstup je cez bránu na diaľkové ovládanie.
 • Parkovanie v uzatvorenom areáli bytového domu, parkovacie miesto na LV k bytu.
 • Parkovacie státie je možné získať k bytu za 7.000,-€.
 • Bytový dom je postavený z pórobetónových tepelnoizolačných tvárnic hrúbky 450mm a omietnutý je tepelnoizolačnou omietkou hrúbky 10-12mm, čím spĺňa vysoké štandardy pre úsporu energií.
 • Prístupové cesty v uzatvorenom areáli sú zo sivej betónovej zámkovej dlažby Haka.
 • Celý areál je osvetlený.

 

Lokalita:

 • Vrakuňa ako mestská časť Bratislavy prešla v ostatnom období významnými zmenami a to najmä vďaka systematickej práci ľudí ktorým záleží a tiež vďaka vedeniu mestskej časti Vrakuňa.
 • Mnohé zmeny ktoré sa udiali v tejto mestskej časti mali za primárny cieľ zlepšiť kvalitu života obyvateľom tejto mestskej časti. Urobiť ju krajšou, čistejšou, populárnejšou a tiež bezpečnou pre všetkých jej obyvateľov. Toto sa kontinuálne darí už nejaký čas, čo spôsobilo, že práve táto mestská časť Bratislavy sa veľmi teší zvýšenej a stále rastúcej obľúbenosti najmä u mladých rodín, ktoré si tu ešte stále vedia dovoliť luxusnejšie bývanie za skvelé ceny (v porovnaní napríklad s mestskou časťou Petržalka, v Petržalke sa spopularizovanie mestskej časti už podarilo a tak je to cítiť aj na cenách nehnuteľností, avšak nejeden z nás si pamätá ako bola vnímaná pred rokmi). Preto vieme, že investícia do nehnuteľnosti v mestskej časti Vrakuňa je rozumná a s veľkou pravdepodobnosťou zhodnotenia do budúcich období.
 • A čo Vám ponúka táto lokalita? Poznáte Vrakunský lesopark? Je to dnes jeden z najčistejších parkov v Bratislave, je obľúbený ako u bežcov a športovcov tak i u mamičiek na materskej dovolenke. Skryjete sa tu pred slnkom, alebo si oddýchnete na nových lavičkách.
 • Vedie tu aj novovybudovaná cyklotrasa po ktorej sa bezpečne aj s malými deťmi dostanete až na Petržalskú hrádzu.
 • Mestská časť je 100% občiansky vybavená. Je tu niekoľko materských škôlok, základných škôl, zdravotné stredisko, nákupné domy, reštaurácie, lekáreň, pošta..
 • A do centra hlavného mesta sa zo svojho nového bytu autom dostanete za 12 minút. Centrum mesta sme v tomto prípade merali z našej kancelárie, ktorá sídli v Jurkovičovej Teplárni umiestnenej v Mlynských Nivách.
 • MHD spojenie máte len 50 metrov od bytu.

 

Výmera a cena:

Cena za byt a pivnicu: 184. 000,- EUR (možný odpočet DPH, cena bez DPH 153. 333,- EUR)

Parkovacie miesto: 7.000,- EUR

Výmera: 80,1 m2 (byt 55,13 m2, strešná terasa a lodžia spolu 23,75, pivnica 1,21 m2)

 

Developerský projekt je financovaný UniCredit Bank, a.s., ktorá akceptuje predajnú cenu v plnej výške a je pripravená poskytnúť klientom výhodné podmienky financovania.

 

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, vrátane zabezpečenia financovania, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

 

 

Cena 184 000 €
Celková plocha 80,00 m2
Interiér 80.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie Áno
Simona Morávková

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: moravkova@moowin.sk

Mám záujem