Slowackého

5 izb. byt Bratislava - Slowackého 840,00 m2

679 000 €

MOOWIN ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Bratislavy v Ružinove. Rodinný dom je posledným domom v radovej zástavbe,  čo novému majiteľovi poskytne veľkú mieru súkromia a to i vďaka murovanému plotu pozdĺž pozemku. Veľkou devízou domu je veľmi pekná záhrada s príjemnou presklenou avšak celkom otvárateľnou letnou terasou určenou na chvíle oddychu a uvoľnenia. Ak túžite užívať si výhody života v kľudnej lokalite v rodinnom dome a predsa zostať v meste, ak túžite po trávniku, po kúpaní vo vlastnom 7 metrovom bazéne, či grilovačke na vlastnej záhrade, potom je ponúkaný  dom pre Vás skvelou voľbou.

 

DOM:

Dispozícia domu je veľmi prakticky riešená s množstvom vstavaných úložných priestorov. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba s úložným priestorom, ktorý možno využiť aj ako šatník, toaleta a dva veľké sklady (špajza a práčovňa).

O pol poschodia vyššie sa nachádza denná časť, teda priestranná obývacia izba s kuchyňou, jedálňou a východmi na  záhradu, letnú terasu, či „raňajkovú“ menšiu terasu. Veľmi  pekným schodiskom z bieleného dubu a skla sa dostanete na medziposchodie, na ktorom sú 2 priestranné spálne a veľká kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a špeciálnou toaletou na diaľkové ovládanie. Je len na Vás, či izby budú plniť účel, ako detské izby, alebo tu budete mať radšej pracovňu, či hosťovskú izbu. Jedna z izieb má veľmi funkčne zariadený wallk-in šatník, teda v nej budete mať vždy miesto na svoje veci.

Obe tieto spálne majú možnosť vyjsť na priestrannú terasu s výhľadom do záhrady. Výmera terasy Vám umožní rôzne využitie. Môžete sa tu opaľovať na lehátku, posedieť pri víne, alebo si aj zacvičiť. Terasa je obrastená popínavou zeleňou a tak tu budete mať svoje súkromie a kľud.

 O pol poschodia vyššie je hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo, toaleta.

Na tomto poschodí je tiež miestnosť, ktorá sa dnes využíva ako práčovňa a poskytla tak skvelý priestor pre pranie, sušenie i uskladnenie prádla.

Ponúkaný dom má ešte jeden bonusový priestor. Týmto priestorom je samostatná garsónka so štedrou výmerou Bratislavského dvojizbového bytu a to až 55 m2. Tento byt má samostatný vchod z vonku ako aj vlastnú bránku do záhrady. Je len na Vás ako uvedený priestor využijete, dnes je to keramická dielňa a tiež posilňovňa.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

Dom bol postavený z pálenej tehly a kolaudovaný v roku 2003. Pred piatimi rokmi bol celý zrekonštruovaný. Rekonštrukcia zahŕňa podlahy z masívu, z kvalitného dubu s úpravou bielenie a lak. Nové schodisko tiež dubové so zábradlím zo skla. Nové sklenené interiérové dvere sú v celom dome. Kúpeľne so všetkým čo v nich je, boli rovnako celé zrekonštruované pred piatimi rokmi. Krb v hlavnej časti domu  bol vymenený za moderný a je  možné ho využívať aj ako dodatočné kúrenie domu. V celom dome je rekuperácia, výduchy do izieb a to ako na kúrenie, tak aj na chladenie. V dome  je centrálny chladiaci systém s výduchmi v každej izbe v dome, vrátane garsónky. Kotol je značky Protherm. Na prízemí je elektrické podlahové kúrenie. V dennej časti domu je podlahové kúrenie vykurované plynovým kotlom.  Dom je zabezpečený alarmom, ktorý si viete pohodlne manažovať z aplikácie v telefóne. Pri vchode je kamerový systém. V dome sú nainštalované pohybové čidlá a naviac i CO2 čidlá, teda v prípade dymu budete upozornený a následne v bezpečí. V kuchyni je video vrátnik, takže na displeji vidíte,  kto zvoní pri Vašej bránke  a viete ho i vpustiť dnu. Pre zaparkovanie 2 áut pred domom máte k dispozícii zastrešené miesta na ktoré sa dostanete novou elektrickou dvoj-bránou samozrejme na diaľkové ovládanie.

 

ZÁHRADA:

Záhrada obklopuje dom z jeho 3 strán, pričom z prednej do zadnej časti domu viete prejsť po pozemku, čo je nesporne veľkou výhodou. V prednej časti, hneď za bránkou je technický domček, ktorý dnes slúži ako sklad náradia, dreva a všetkého, čo ak žijete v dome so záhradou potrebujete. Vedľa neho sú 2 zastrešené parkovacie miesta. Následne sa spevneným chodníkom dostanete ku vchodovým dverám. Predná časť záhrady je vysadená zeleňou, ktorá lemuje plot a vytvára  tak oveľa príjemnejší  a i prírodnejší pocit z bývania.

V zadnej časti záhrady dominuje veľký zastrešený bazén. Bazén je dlhý 7 metrov a hlboký až 1,7 metra. Na záhrade je studňa, a tak je plnenie bazéna, ako i zavlažovanie  záhrady,  možné práve vodou zo studne, čo Vám prinesie príjemnú úsporu.

Na záhradu vedie ešte jedna uzamykateľná brána, cez ktorú sa k Vám vedia dostať väčšie stroje. Táto brána má vstup nie z ulice pre autá, ale len z priestoru medzi domami, čo znamená, žiadny ruch v zadnej časti domu, len benefit pokiaľ by bolo treba.

V zadnej časti záhrady je i hlavné posedenie v už spomenutej letnej terase, tým že je presklená a predsa celá otvoriteľná, je využiteľná počas celého roka. Jej atmosféru dotvára množstvo zelene, ktoré pre Vás vytvorí prostredie bez akýchkoľvek rušivých vnemov, budete sa cítiť ako v prírode.

Blízko letnej terasy sa nachádza i vstavaný záhradný gril, ktorý vie ponúknuť svoje služby. Záhrada v zadnej časti je dosť veľká na to, aby ste tu mali i vlastný záhon a to čo sa rozhodnete pestovať už ponecháme na Vás.

Ak to už vizualizujete a táto predstava sa Vám páči, potom párty na záhrade so všetkým čo k nej patrí sa môže u Vás konať už toto leto.

 

LOKALITA:

Dom sa nachádza v tichej rodinnej lokalite mestskej časti Bratislava -Ružinov časť Trnávka, na ulici Slowackého. Táto lokalita je prevažne zastavaná rodinnými domami, čo so sebou prináša výhodu vjazdu menšieho počtu áut a teda je bezpečnejšia a kľudná.

V bezprostrednej blízkosti domu sa nachádza škola, škôlka, veľké zdravotné stredisko, niekoľko menších potravín i drogéria,  zastávky MHD. Neďaleko  je veľké obchodné centrum AVION, na opačný smer zase Farmárska Tržnica, YEME potraviny, či klientské centrum, tu nakúpite a vybavíte naozaj všetko.

Čo sa týka športu, máte naozaj veľa možností. Len pár metrov od domu máte tenisovú, squashovú  a basketbalovú halu. O pár ulíc ďalej je posilňovňa, tiež jedna z najväčších je v AVIONE.

Uvedená lokalita je naozaj obľúbenou a vyhľadávanou a to pre mnohé z hore uvedeného. Pre nás je to však najmä pre rodinnú až dedinskú atmosféru, ktorú naozaj má. Je to unikátne miesto v rámci hlavného mesta.

 

CENA A VÝMERA:

Cena: 679 000 eur

Výmera dom:  330 m² (interiér  domu 250 m², garsónka v podkroví 55 m2, terasy  26 m²)

Výmera pozemok:  484 m² (zastavaná plocha je  101m²)

Cena 679 000 €
Celková plocha 840,00 m2
Interiér 330.00 m2
Exteriér 484.00 m2
Terasa 26.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie áno
Simona Morávková

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: moravkova@moowin.sk

Mám záujem