PREDANÉ | SKY BOX

3 izb. byt Bratislava - Pajštúnská 5 121,00 m2

300 000 €

Byt:

Byt v sebe kombinuje množstvo pozitív a tým je atraktívny pre mnohých z vás. Môže byť skvelou voľbou pre rodiny s deťmi, ktoré ocenia unikátnu polohu s plnou občianskou vybavenosťou, praktické riešenie interiéru a lahodnosť farieb a vkusu s akým je zariadený. Môže však imponovať aj párom alebo single jednotlivcom, ktorí sú nároční na priestor, potrpia si na vysokú kvalitu prevedenia, imponuje im fakt, že celý komplex je nový a moderný, ocenia, že fitko, kaviareň a obchod sa nachádzajú priamo v komplexe.

Byt pozostáva zo samostatnej vstupnej chodby, ktorá je priestranná a aj veľmi pekne a funkčne zariadená. Nájdete v nej miesto kam si sadnúť a v kľude sa vyzuť, tiež miesto na odloženie vašich vecí tak, aby ste mali stále poriadok. Zo vstupnej chodby sa dostanete do dennej miestnosti. 

Tento priestor, ktorý spája obývaciu časť s jedálňou a kuchyňou, má až 30m2 a je štedro presvetlený veľkoformátovými hliníkovými oknami s východom na parádnu, veľkú lodžiu. Vďaka svetlu, priestoru a farbám sa tu budete cítiť veľmi príjemne, presne tak, ako by sa mal každý doma cítiť. Dômyselné riešenie kuchyne spojenej s obývacou časťou zaručí aj pani domu, aby bola stále súčasťou rodinného diania. Veľkolepá sedačka poskytne pohodlie celej rodine. 

V byte sa nachádzajú ďalšie dve izby. Prvou je priestranná spálňa s walk in šatníkom a veľkou posteľou. Miestnosť je opäť zariadená s vkusom a citom pre jemné farebné tóny a naviac vo vysokom užívateľskom nadštandarde. Každý z nás vie oceniť práve praktickú stránku priestranného a na úložný priestor bohatého šatníka. Aj z tejto izby máte prístup na veľkú (až 18m2) lodžiu, ktorá je pozdĺž bytu. 

Poslednou izbou je dnešná hosťovská izba. Tá môže svoje využitie zmeniť podľa vašich potrieb a preferencií. Je dosť veľká, aby sa mohla stať detskou  izbou, a je aj pokojná a svetlá, aby bola pracovňou, ktorých v dnešnej dobe treba akosi čím ďalej viac. 

Toaleta je samostatná miestnosť. Kúpeľňa je v príjemných odtieňoch hnedej farby, veľmi vkusná a atmosférou Vám navodí chuť relaxovať. 

 

Objekt SKY BOX:

Bol skolaudovaný v roku 2013. Je riešený z trvácnych a kvalitných materiálov ako napríklad cetrisový obklad použitý na celom dome, hliníkové okná či balkónové dosky z tónovaného pohľadového betónu, lavičky z terazza, lexanové zábradlia s potlačou a ďalšie. V bytoch sú efektné interiérové dvere až po strop, čím sa stávajú byty ešte viac príťažlivými. Steny medzi poschodiami sú akusticky izolované, teda susedia si poskytujú vysoký komfort súkromia a nevyrušujú sa navzájom. 

Projekt má v dome vlastnú kotolňu, čo je výhodou pre všetkých obyvatelou nie len kvôli cene ale najmä, že sa neviažu na tzv. „vykurovaciu sezónu“, kúrite jednoducho vtedy, keď chcete mať teplejšie. Vo vlastnom byte si regulujete teplotu vykurovania a naviac aj teplotu vody a to jednoduchým kliknutím na regulačnej stanici, ktorú má každý byt svoju. 

Objekt je naviac zateplený 140mm minerálnou vlnou, čo majiteľom zabezpečí úsporu nákladov vďaka silnej a vhodne zvolenej termoizolácii. 

K hodnote bývania prispievajú aj široké, honosne pôsobiace a čisté spoločné priestory a výťahy. Celý tom je riešený bezbariérovo

Mnohý z nás ocenia aj vybavenosť komplexu. Ponúka Vám posiľňovňu, kaviareň, pekáreň, potraviny, park s lavičkami, zeleň a súkromie. 

Veľkou výhodou je aj parkovanie pri objekte, ktoré je riešené ako rezidenčné, avšak tým, že je situované pod objektom, tak tu parkujú prioritne domáci a teda svoje auto zaparkujete pohodlne pri vchode do domu. 

 

Lokalita:

Pajštúnska ulica je súčasťou obľúbenej časti Petržalky. V tejto lokalite nájdete plnú občiansku vybavenosť. V dostupnej vzdialenosti máte TESCO Petržalka, Farm House, Mc Donald’s, niekoľko dobrých reštaurácií, lekárne, zástavky MHD, 3 základné školy sú v pešej vzdialenosti od bytu a mnoho iného. Do centra mesta sa dostanete autom za 10 minút. Bez  auta to zvládnete tiež komfortne, nakoľko MHD máte za rohom. Obľúbené obchodné centrum Aupark je od vášho nového bytu len 5 minút. Milovníkov prírody poteší prechádzka k Draždiaku, kde budete vychádzkovým tempom za 12 minút. 

 

Cena: 299 900 eur

Výmera: 103 m2 (byt 82 m2, lodžia 18 m2, pivnica 3 m2)

 

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje naša RK, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Cena 300 000 €
Celková plocha 121,00 m2
Interiér 103.00 m2
Balkón 18.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie -
Simona Morávková

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: moravkova@moowin.sk

Mám záujem