KOLOSEO

3 izb. byt Bratislava - Tomášikova 50 86,00 m2

247 000 €

BYT:

Po vstupe do bytu sa nachádzate vo vstupnej chodbe, v ktorej Vám dostatok úložného priestoru poskytnú až 3 vstavané skrine. 

Denná časť pozostáva z priestrannej obývačky, prepojenej s jedálenskou časťou a kuchyňou. Táto miestnosť je príjemne svetlá a môžete z nej vstúpiť na balkón orientovaný na východ. Kuchyňa je od obývacej časti oddelená pracovným pultom. 

Cez chodbu sa dostanete do nočnej časti a väčšej kúpeľne s vaňou i wc. Dnes rodičovská spálňa s východom na balkón, ponúka dostatok miesta na manželskú posteľ, šatníkovú skriňu a dokonca aj priestor pre pracovný stôl. Je len na Vás či túto miestnosť využijete ako spálňu, alebo svojím deťom doprajete väčšiu detskú izbu s príjemným priestorom na hranie. Druhá spálňa, dnes slúži ako detská izba, avšak viete tam umiestniť aj manželskú posteľ a vytvoriť si tak útulnú spálňu. 

Byt sa nachádza na siedmom poschodí bytového domu s 2 výťahmi.

VÝHODY:

  • Lokalita v rámci mesta
  • Polyfunkčný objekt KOLOSEUM poskytuje svojím obyvateľom veľmi dobrú občiansku vybavenosť.
  • Balkón pozdĺž celého bytu
  • Svetlosť a východná orientácia
  • Množstvo úložného priestoru vo forme vstavaných skríň
  • Priestranná denná časť
  • Blízkosť k obľúbenej KUCHAJDE

LOKALITA:

Byt sa nachádza na hranici mestských častí Nové Mesto a Ružinov s výbornou dostupnosťou do centra. V blízkosti sa nachádza zastávka MHD. V pešej dostupnosti takmer pod bytovým domom máte obľúbené potraviny YEME, Fresh Market dokonca i Klientské centrum v ktorom vybavíte takmer všetko.  

Milovníci prechádzok, otužovania či bežci určite ocenia blízkosť k jazeru KUCHAJDA. 

Cena: 247 000,- EUR

Výmera: celková plocha 85,6 m2, z čoho byt 74,6 ma balkón 11 m

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

Cena 247 000 €
Celková plocha 86,00 m2
Interiér 75.00 m2
Balkón 11.00 m2
Pivnica Nie
Parkovanie -
Judita Wiener

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: wiener@moowin.sk

Mám záujem