MILETIČOVA

2 izb. byt Bratislava - Miletičova 228,00 m2

690 €

MOOWIN ponúka na prenájom strešný, priestranný 2i mezonetový byt v novej nadstavbe na Miletičovej ulici.


BYT

Byt sa nachádza na 4 poschodí v novej nadstavbe bytového domu s výťahom.

Po vstupe do bytu sa nachádzate v priestrannej a skriňami na mieru zariadenej hale s dostatkom úložného priestoru. Táto časť bytu tvorí spodné poschodie uvedeného bytu.

Následne sa po drevenom schodisku dostanete  do obytnej časti bytu, ktorá pozostáva z 2 veľkých izieb, pracovnej či hernej časti samostatnej kuchyne, tiež až 12 metrovej kúpeľne, samostatného wc, walk in šatníka a veľkej špajze.  

Bonusom bytu je priestranná viac ako 100 metrová terasa na streche bytového domu na ktorú má prístup iba tento byt.

Celková výmera bytu je až 128 metrov štvorcových, čo je bežne výmera 4 až 5 izbových bytov, takže po nasťahovaní sem získate naozaj luxusne veľký priestor na život.

Medzi ďalšie extra benefity patrí práve kúpeľňa a to nie len pre jej výmeru, ale i pre je zariadenie. V kúpeľni máte veľkú vaňu i sprchový kút, 2 umývadlá a toaletu. V tejto kúpeľni máte tiež prísun denného svetla, čo rovnako nie je v bytoch celkom bežné.

V spálni ako i vo vstupnej hale sú vstavané skrine čo určite zvýši užívateľský komfort, naviac je v byte na mieru zariadený walk in šatník.

Kuchyňa je vybavená všetkými spotrebičmi aké dnes moderný život vyžaduje.

 Teda v nej nájdete varnú dosku, rúru na pečenie, mikrovlnnú rúru, umývačku riadu, chladničku s chladničkou. Z kuchyne máte vstup do samostatnej, dverami oddelenej špajze s regálmi na uskladnenie zásob.


Cena: 690 eur/mesačne (nájom 450 eur, správa + energie + TV + internet 240 eur)
Výmera: 128 m2 (interiér 128 m2 + strešná terasa 100 m2)

Lokalita:
Miletičova ulica je veľmi atraktívne a krásne miesto v hlavnom meste s výbornou dostupnosťou do mesta i k obchodom či lekárom.

Uvedená lokalita patrí medzi jednu z najvyhľadávanejších lokalít v rámci Bratislavy,  a to najmä pre jej občiansku vybavenosť ako i množstvo zelene a tiež jej historickú hodnotu.

Okrem presláveného a dnes veľmi hodnotného trhu „miletičky“ máte na dosah OC CENTRAL, zástavky MHD, lekárov, poštu, školy, škôlky, parky jednoducho všetko čo potrebujete máte z „miletičky“ na pešo.


 

 

 

Cena 690 €
Celková plocha 228,00 m2
Interiér 128.00 m2
Exteriér 100.00 m2
Pivnica Nie
Parkovanie -
Judita Wiener

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: wiener@moowin.sk

Mám záujem