PRENAJATÉ | CONDOMINIUM RENAISSANCE

4 izb. byt Bratislava - Albína Brunovského 220,00 m2

2 200 €

MOOWIN ponúka na prenájom veľkometrážny, luxusný 4 izbový byt v celkovej výmere 220 m2 s nadštandardnou terasou v projekte Condominium Renaissance.

POPIS BYTU:
Byt je luxusne, výrazne a nadštandardne zariadený, má výborný pôdorys s dostatkom úložného priestoru a disponuje vysokými stropmi s výškou 3 m. 
Kombinácia výrazných zlatých prvkov, moderných elementov, prémiových tapiet a obkladov a luxusných solitérov dávajú bytu jedinečný vizuálny nádych.
Nehnuteľnosť sa nachádza na 2 podlaží bytového domu (pocitovo 4.NP) s neobmedzeným výhľadom na mesto, Rakúsko a lužné lesy. Celý byt je orientovaný na juho-západ, je plne klimatizovaný, so samostatne ovládateľnými klimatizovanými sektormi.
Byt je súčasťou uzavretého, stráženého areálu s recepciou.

DISPOZÍCIA:
Dispozíciu 4 -izbového bytu tvorí vstupná hala so vstavaným šatníkom. Byt je premyslene rozdelený na dennú a nočnú zónu. 
Priestranná obývacia izba je zariadená v luxusnom štýle  s prvkami moderného baroka a zlato- hnedou kombináciou so sedacou súpravou a obrovskou televíznou obrazovkou. Súčasťou obývacej steny je aj plne funkčný krb na pevné palivo.
Byt je vybavený inteligentným ovládacím systémom umožňujúcim samostatne riadiť osvetlenie jednotlivých sektorov a dotvárať tak svetelnú atmosféru, ovládať tienenie, klimatizáciu, TV a audio. 
Jedna stena obývacej izby je prepojená s terasou s nádherným výhľadom, je kompletne presklenená s kvalitnými hliníkovými oknami od stropu až po zem. Systém je tvorený posuvnými dverami, ktoré umožňujú priestor kompletne otvoriť. Všetky okná sú vybavené plnými exteriérovými žalúziami, ktoré umožňujú plné zatemnenie v kombinácii s luxusnými zlatohnedými závesmi.
Obývacia izba je spojená s kuchyňou, ktorá má 2 kuchynské linky v opozitných farbách, čiernej a bielej. Dominuje jej mohutný jedálenský stôl pre 6 ľudí s čiernou kamennou platňou a 6 luxusných dizajnérskych stoličiek. Kuchyňa môže byť v prípade potreby oddelená od obývacej izby výsuvnou drevenou stenou, ktorá inak ostáva skrytá v stene. 
Menšia pracovňa má tiež svoj originálny štýl, tentokrát v britskom duchu. Kombinácia vintage nábytku s veľkoplošnou farebnou obrazovou tapetou a klubovou sedačkou dodáva miestnosti jedinečný štýl britských ostrovov. Z pracovne je východ na samostatný balkón.
Skutočne priestranná hosťovská izba s vyše 20m2 výmerou je mimoriadne svetlá vďaka 2 veľkým oknám, balkónovým dverám s východom na samostatný balkón a bielym parketám v kombinácii so svetlým nábytkom. Podľa vlastného uváženia je možné premenit miestnosť na veľkú detskú izbu s herňou.
Rodičovskej spálni, ktorá je spojená s vlastnou luxusnou kúpeľňou, dominuje na mieru robená atyp posteľ s rozmerom 2,4x2,2m s vysokým čalúneným čelom a 3 metre vysoká šatníková skriňa.
Spálňa má priamy prístup do veľkej kúpeľne
s veľkoformátovým mramorovým obkladom, ktorej dominuje nadštandardne veľký sprchovací kút na celú šírku kúpeľne. Jej súčasťou je aj vlastná infra a parná sauna, 2 samostatné umývadlá, toaleta a bidet. 
Byt ma priestrannú terasu 30m2 s výhľadom na Bratislavu, lužné lesy a Rakúsko a 2 samostatné balkóny. Terasa je vybavená pohodlným ratanovým nábytkom a ako v noci tak aj cez deň ponúka dychberúce výhľady na 3 svetové strany. 

OBSLUŽNÉ PRIESTORY V BYTE: 
hosťovská kúpeľňa, samostatné WC, komora, samostatný šatník

OBSLUŽNÉ PRIESTORY MIMO BYTU: 
20m2 technická miestnosť s kotolňou na chodbe vedľa bytu, pivničná kobka. 

PARKOVANIE 
Priamo k bytu prislúcha 1 garažové státie pod bytovým domom, a 1vonkajšie státie pred bytovým domom. 

LOKALITA:
Prémiový projekt Condominium Renaissance je umiestnený vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Karlovej Vsi v blízkosti Karloveského ramena a naproti chránenej prírodnej oblasti Sihoť, nad Devínskou cestou
Funguje tu výborné dopravné napojenie. Blízke sídlisko poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť vrátane obchodov, kaviarní, reštaurácii, školy, škôlky a mnohých ďalších benefitov na pešo. Centrum Starého mesta je vzdialené len 8 minút autom.
Päť minútovou prechádzkou cez areál sa dostanete na cyklistickú cestu, alebo do parku BVS. 

Výmera bytu: 220 m2
Cena prenájmu: 2200 Eur/mesačne + energie 460 Eur

Cena 2 200 €
Celková plocha 220,00 m2
Interiér 190.00 m2
Terasa 30.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie Áno
Judita Wiener

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: wiener@moowin.sk

Mám záujem