Muzejná

2 izb. byt Bratislava - Muzejná 4 28,00 m2

189 900 €

MOOWIN Vám ponúka kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2 izbový byt v Starom meste na ul. Múzejná

Moderne, nadčasovo a prakticky zrekonštruovaný byt navrhnutý dizajnérkou, je výborná voľba či hľadáte prvé bývanie, alebo investičný byt. Kompletné zariadenie bytu Vám ušetrí čas a umožní okamžité nasťahovanie sa. Výborná lokalita a občianska vybavenosť v okolí zaručujú rast jeho trhovej hodnoty.

Byt:

Po vstupe do bytu sa nachádzate vo vstupnej chodbe, z ktorej môžete vstúpiť do kúpeľne so sprchovacím kútom a WC. V kúpeľni je tiež príprava na pračku. Následne sa dostanete do dennej časti bytu, v ktorej sa nachádza aj kuchynský kút so zabudovanými spotrebičmi a rozkladací gauč. Samostatnú izbu tvorí spálňa, ktorá ponúka množstvo úložných priestorov. Spálňa disponuje veľkorysou  zabudovanou skriňou a čalúnenou posteľou s praktickým úložným priestorom. V tejto izbe môžete vytvoriť aj pracovný kútik.


V byte prebehla kompletná rekonštrukcia, ktorá zahŕňa výmenu okien, rozvodov vody a elektriky, pôvodné drevené parkety boli repasované. Kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi ako aj vstavaná skriňa, nábytok v chodbe a v kúpeľni boli robené na mieru, čo umožnilo efektívne využiť každý centimeter bytu.

K domu prislúcha aj pivničná kobka, kde viete uskladniť aj bicykle.

Byt sa nachádza na treťom poschodí bytového domu s výťahom, a je orientovaný na východ.

Bytový dom:

Tehlový bytový dom z roku 1952 vo veľmi dobrej kondícii so slušnými susedmi bol čiastočne zrekonštruovaný:

  • výmena strechy
  • výmena elektrických rozvodov v spoločných častiach domu
  • výmena okien v spoločných častiach domu
  • nové vchodové dvere na chip
  • nová vlastná kotolňa

Priamo pred domom a v blízkom okolí sú parkovacie miesta pre rezidentov Starého mesta. Pár metrov od domu sa nachádza verejné parkovisko na Nábreží Dunaja.

Lokalita:

Výnimočná lokalita pri Šafárikovom námestí ponúka pešiu dostupnosť do historického centra mesta, či na nábrežie Dunaja. Približne 5 minút pešo sa nachádza obchodný dom EUROVEA, SKY PARK, TWIN CITY, NIVY. Bezprostredne blízko sa nachádzajú zastávky na MHD do každej mestskej časti Bratislavy.
 

Cena: 189 900 eur

Výmera: 28 m2

 

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje naša RK, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Cena 189 900 €
Celková plocha 28,00 m2
Interiér 28.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie -
Simona Morávková

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: moravkova@moowin.sk

Mám záujem