PREDANÉ - JISKROVÁ 3,5 izbový byt

4 izb. byt Bratislava - Jiskrova 85,00 m2

299 900 €

MOOWIN Vám ponúka 3,5 izbový 85 metrový byt na Jiskrovej ulici s tichým a uzatvoreným vnútroblokom iba pre rezidentov.

 

Byt:

Byt dnes pozostáva z 3 priestranných izieb a 1 menšej izby, z veľkej kúpeľne s vaňou a umývadlom, zo samostatnej toalety, väčšej samostatnej kuchyne a tiež  z haly, ktorá má vstup na lodžiu. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží v tehlovom bytovom dome s vyťahom.

Lodžia je orientovaná do tichého a uzatvoreného vnútrobloku, do ktorého majú prístup iba rezidenti.  Súčasná dispozícia bytu sa dá jednoducho zmeniť, zrušením niektorých priečok. Na základe Vašich potrieb viete z bytu urobiť plnohodnotný 4 izbový alebo veľmi veľký otvorený 3 izbový byt.

Byt je orientovaný na 2 svetové strany s výhľadom do spomínaného vnútrobloku, teda na zeleň, ihrisko, lavičky, a tiež do Jiskrovej ulice.  Jiskrova ulica je jednosmernou a kľudnou cestou, teda môžeme povedať, že v byte je nevídané ticho.

Obývacia izba má veľké francúzske okná čo bytu dodáva staromestský šmrnc.

Byt je skutočne charizmatický, po vstupe doň nás okamžite očaril. Dôvodov bolo hneď niekoľko.

Prvý dôvod je samotný dizajn a hodnota bytového domu. Jedná sa o staromestský štýl menšej, iba 5 poschodovej bytovky, ktorá sa vyznačuje širšími schodiskami, priestrannou vstupnou halou a malým počtom bytov (iba dva byty na poschodí).

Ďalší dôvod pre radosť je určite vnútroblok, ktorí môžu využívať iba vlastníci bytov, je uzatvorený, tichý a veľmi bezpečný. Ak ste rodina s malými deťmi, môžete ich pustiť hrať sa na ihrisko a dozerať na ne z lodžie, či kuchyne.

Do tretice je ten dôvod jednoducho PRIESTOR a SVETLO. Dnešné novostavby majú prevažne malé izbičky čo môže pôsobiť aj stiesnene, v tomto byte v každej z 3 veľkých izieb je priestoru a svetla dostatok.

Mohli by sme pokračovať, lebo byt má naozaj mnoho ďalších pozitív, ako napríklad pôvodné drevené parkety, má tiež vymenené plastové okná, sieťky i žalúzie. A pre mnohých je výhodou aj to, že byt je už prázdny a pripravený na nových majiteľov, či už sa rozhodnete byt zrekonštruovať, alebo sa hneď nasťahovať, byt je pre Vás pripravený.

A samozrejme lokalita. Všade blízko. Ste síce už v mestskej časti Nové Mesto, ale naozaj  len na skok do Starého Mesta a aj Ružinova.

 

Bytový dom:

  • má 5 nadzemných a 1 podzemné podlažie, byt sa nachádza na 2.NP
  • v podzemnom podlaží sa nachádzajú pivnice
  • výťah
  • dom je tehlový
  • k domu prislúcha areál obklopený bytovými domami, ktorý je takto celý uzatvorený
  • v areály domu je zatrávnený pozemok a detské ihrisko
  • k bytu prislúcha pivnica.

 

Lokalita:

Jiskrova ulica je súčasťou mestskej časti Nové Mesto. V tejto lokalite nájdete plnú občiansku vybavenosť. V dostupnej vzdialenosti máte potraviny, lekáreň, obchody s oblečením, reštaurácie, škôlku i školu. Najväčšou devízou tejto lokality je dopravné spojenie na všetky smery. Do centra mesta sa dostanete za 10 minút. Cez ulicu je novostavba Stein a Blumental, kde sa nachádzajú mnohé užitočné prevádzky, ako napríklad veľmi známe kaderníctvo, skvelá mexická reštaurácia, je tam tiež pekáreň a BILLA.

 

Výmera a cena:

Cena: 299.900 EUR

Výmera: 85 m2 (byt 82,25 m2, lodžia 1,7 m2, pivnica 1,62 m2)

 

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, vrátane zabezpečenia financovania, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

 

 

Cena 299 900 €
Celková plocha 85,00 m2
Interiér 83.00 m2
Exteriér 2.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie Nie
Simona Morávková

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: moravkova@moowin.sk

Mám záujem