CHATA

5 izb. byt Jedľové Kostoľany 1989,00 m2

199 000 €

MOOWIN | ponúka prekrásnu chatu pre veľkú rodinu pod lesom na rozľahlom súkromnom pozemku.

Hľadáte útulnú, krásnu plne vybavenú drevenicu a Vašou podmienkou je pokoj, príroda, rozľahlý pozemok, súkromie? Máme to. Ponúkaná chata v Jedľových Kostoľanoch ponúka všetko vyššie uvedené a ešte viac. Na pozemku bez mála 2000m2 sa nachádza okrem krásnej 4 izbovej drevenice ešte jedna menšia chata s krbom a možnosťou ubytovania pre 4 osoby. Na záhrade je aj domček na strome v ktorom je tiež posteľ – pre malých dobrodruhov, pretože noc v nej bude bez pochýb kúzelná, neobyčajná, zážitková. Celý pozemok, tak ako to môžete vidieť aj na fotografiách je situovaný pod lesom na okraji obce, čím získate maximálny komfort služieb obce (elektrina, voda, plyn, blízkosť nákupov, pohostinstvo, krčma, lekár...) a zároveň totálny pokoj nakoľko ste obklopený prírodou. Zobudenie na chate Vám ráno okrem úchvatného východu slnka ponúkne výhľad na oddychujúcu vysokú zver na protiľahlej lúke. Na pozemku je aj jazierko, ktoré je predpripravené na tzv. kúpacie jazero, je tu tiež niekoľko spevnených plôch či už na hry (basketbal, bedminton...) alebo na posedia s rodinou, priateľmi. Pozemok je tak veľký, že ak by ste chceli postaviť ešte 1 veľkú chatu a vnímať túto kúpu ako investičnú príležitosť aj toto je jedna z možností. Chata spĺňa všetky požiadavky aj nás náročných ktorí snívame o zrubovej chate v horskom prostredí, pre tých ktorí potrebujú čas od času uniknúť od svojej každodennosti od zhonu a práce a načerpať energiu z prírody.

CHATA:

Jedná sa o drevenicu, ktorá bola montovaná technológiou akceptujúcou dozrievanie dreva a preto je bezchybná a dokonalá. Dispozične pozostáva z 2 poschodí. Na prízemí je denná časť pozostávajúca z obývacej izby s jedálenským stolom a veľmi peknej kuchyne, nachádza sa tu aj kúpeľňa s toaletou. Na poschodie vedie točité masívne schodisko, ktoré dokonale dotvára dizajn klasickej drevenice. Na poschodí sú 3 spálne. Najväčšou je spálňa s manželskou posteľou určená pre pánov domu, masívna veľká posteľ je súčasťou ponuky. Dve menšie spálne sú zariadené ako detské izby, je však len na fantázii a požiadavkách Vás nových majiteľov, ako budete tieto spálne využívať.

TECHNICKÝ STAV DOMU:

Chata stojí 12 rokov a počas celej doby je postupne dokončovaná a zveľaďovaná vďaka čomu pôsobí ako nová. Kúrenie v chate je možné prostredníctvom plynového kotla a do izieb je následne rozvedené radiátormi. Drevenica je maximálne tepelne izolačná a preto energeticky úsporná. Bojler v kúpeľni zásobuje chatu teplou vodou.  Podlaha v chate si zaslúži kúsok Vašej pozornosti – je z drahého, nádherného a kvalitného dubu, čo umocní Váš pocit pohodlia. Dom je napojený na  inžinierske siete ( voda, elektrina, plyn) Odpad je riešený formou odtoku do žumpy.

LOKALITA:

Obec Jedľové Kostoľany je menšia pokojná avšak občiansky veľmi dobre vybavená obec. Patrí pod okresné mesto Zlaté Moravce, ktoré sú vzdialené 12 km.  Od hlavného mesta je obec vzdialená 130 km a cesta nám tam trvala 1,5 hodiny presne (autom).

Jedľové Kostoľany ležia na južnom svahu Tríbečských vrchov a severných svahoch Pohronského Inovca, na hornom toku rieky Žitavy. Jedná sa o dve geologicky aj vývinovo odlišné útvary Západných Karpát, čo pre laika znamená že je možné vidieť i zažiť inakosť aj lesoch a nížinách v okolí. Že tu je veľa možností na prechádzky, turistiku, hubárčenie, cykloturistiku.

CENA A VÝMERA:

Cena domu a pozemku:  199 000,- EUR

Výmera:  140 m² interiér hlavnej chaty a 60m2 interiér menšej chaty a 1856 m² záhrada.

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu. Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, vrátane zabezpečenia financovania, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

Cena 199 000 €
Celková plocha 1989,00 m2
Interiér 150.00 m2
Exteriér 1 800.00 m2
Terasa 30.00 m2
Balkón 9.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie -
Simona Morávková

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: moravkova@moowin.sk

Mám záujem