BULLOVÁ

3 izb. byt Bratislava - Bullová 95,00 m2

950 €

MOOWIN ponúka na prenájom plne zariadený, priestranný 3i byt v peknej a udržiavanej bytovke s výbornou dostupnosťou do mesta, v lokalite plnej zelene.

 

Byt je určený pre niekoho kto má rád mesto, avšak zároveň chce zanechať ruch veľkomesta za dverami svojho bytu a doma si užívať len kľud a pohodu. Tomu napomáha nie len priestranná loggia a naozaj komfortné zariadenie bytu, ale veľkou výhodou je aj lokalita v tichej ulici v Dúbravke. Naviac oceníte aj garáž, ktorá zvýši Váš užívateľský komfort.


BYT

Po vstupe do bytu sa nachádzate v priestrannej a na mieru zariadenej chodbe s dostatkom úložného priestoru. Za dizajnovými sklenenými dverami sa nachádza samostatné wc a kúpeľňa so sprchovým kútom. Všetko pôsobí príjemne, moderne a čisto, a to i vďaka kvalitným materiálom a svetlým farbám. 

Denná časť pozostáva z priestrannej obývacej izby v ktorej má svoje miesto aj jedálenská časť s plnohodnotným jedálenským stolom kľudne aj pre 6 osôb. Kuchyňa je plne vybavená. Nájdete v nej všetky spotrebiče, ktoré dnes moderná rodina na bezstarostný život potrebuje. Naviac má kuchyňa aj extra komoru, priestrannú a vybavenú policovým systémom, čo Vám umožní nie len prehľadne usporiadať zásoby, ale mať i stály poriadok a dostatok miesta v kuchyni.

V byte sú taktiež 2 spálne, pričom jedna z nich je vybavená vstavanou skriňou a pohovkou. Táto izba je extra priestranná. Z oboch týchto spální viete vojsť do miestnosti, ktorá dnes slúži ako knižnica a kútik pre relax či čitáreň. Čo v nej budete mať Vy, ostáva na Vás.


Cena: 950 eur/mesačne (nájom 600 eur, parkovanie v garáži 100 eur, energie + správa 250 eur)
Výmera: 97 m2 (interiér 85 m2 + loggia 10 m2 + pivnica 2 m2)

Lokalita:

Začiatok Dúbravky je veľmi žiadaná lokalita a to najmä pre jej  kompletnú občiansku vybavenosť a nadštandard zelených plôch. Množstvo zelene je v tejto lokalite naozaj bohaté, pred domom aj za domom je park a detské ihrisko Žihadielko. Les a príroda sú na dosah. Byt sa nachádza v blízkosti zimného štadiónu, kúpaliska Rosnička, Kauflandu, Tesca, Lidlu.  

Školy, škôlky aj jasličky sa nachádzajú v pešej dostupnosti ponúkaného bytu.

Veľmi dobré napojenie na diaľničný obchvat, výborná dostupnosť MHD.

Cena 950 €
Celková plocha 95,00 m2
Interiér 85.00 m2
Balkón 10.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie Áno
Judita Wiener

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: wiener@moowin.sk

Mám záujem