DOM V BERNOLÁKOVE

4 izb. byt BERNOLÁKOVO - BREČTANOVÁ 348,00 m2

329 500 €

REZERVOVANÝ - MOOWIN ponúka na predaj nádherný, nový, moderný 4 izbový rodinný dom s výborne riešeným pozemkom.

Ponúkaný dom je ideálnou voľbou pre mladú rodinu, ktorá chce tráviť svoj čas vo vlastnom dome, či na záhrade s deťmi a priateľmi. Celá lokalita tejto novej štvrte v Bernolákove je plná mladých rodín a detí. Ak chcete posunúť svoj život o niečo bližšie k svojím snom a presunúť sa z paneláku na sídlisku do vlastného domu so záhradou, tento dom je Vaším snom, je reálny a dosiahnuteľný.

 

EXTERIÉR:

Vaše súkromie je zabezpečené najmä vďaka funkčnému a zároveň štýlovému oploteniu domu i záhrady. Pozemok je rozumne rozdelený na otvorenú prednú časť, ktorá slúži ako parkovisko pre 2 autá a chodník k hlavným dverám a na časť za domom, ktorá je tu len pre Vás a Vami pozvaných hostí.

V zadnej časti, teda na záhrade je štýlová pergola, zastrešená reálnym sklom, čo je nie len krajšie ale i praktickejšie na údržbu. Pergola Vám umožní posedieť a užívať si vonku aj v menej priaznivom počasí. Vonkajšia presklená terasa je natoľko priestranná, že sa Vám sem zmestí stôl a sedenie pre najmenej 6 osôb, hojdačka i gril.

Celý pozemok je zatrávnený. Nový majiteľ určite ocení, že starostlivosť o záhradu mu významne uľahčí automatická závlaha, vďaka čomu bude jeho trávnik stále výstavný.

V exteriéry má svoje miesto aj estetický a dokonca murovaný, záhradný domček, ktorý má až 15 metrov štvorcových. Vďaka domčeku majú všetky náradia svoje miesto a Vy stále poriadok.

 

Ponúkaný dom je spojený stenou s vedľajším domom. Pričom každý dom je úplne samostatným domom.  
Pozemok sa vyznačuje vysokou mierou súkromia, panuje tu absolútny kľud. Človek nemusí čeliť neželaným pohľadom. 


DOM:

Prízemné podlažie pozostáva zo vstupnej haly, kde sa nachádza praktická a veľmi pekná vstavaná skriňa. Na prízemí sa tiež nachádza toaleta s umývadlom a svoje miesto v nej má práčka so sušičkou. Aj tento priestor v dome je domyslený do posledného detailu a zadná stena je dômyselným úložným priestorom, ktorý Vám naozaj výborne poslúži.

Po vstupe do dennej časti sa ocitnete v príjemnom priestore obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou.

Všetko je tu usporiadané, moderné, plne funkčné a tiež veľmi pekné. Milovníci veľkých okien ocenia presklenú stenu smerom do záhrady. Pričom ak sa Vám zažiada po zatemnení, môžete tak jednoducho urobiť stiahnutím hliníkových žalúzií na diaľkové ovládanie. Skvelou správou je i kvalita okien pri ktorých majiteľ zainvestoval a dom vybavil kvalitnými trojkomorovými plastovými oknami. Tieto Vám zabezpečia nie len absolútne odhlučnenie, ale najmä dokonalú termo izoláciu a teda úsporu nákladov na vykurovanie.

Kuchyňa je plne vybavená všetkými spotrebičmi, ktoré dnes mladá rodina na k svojmu pohodliu a komfortu potrebuje.

Na poschodí sa nachádzajú 3 spálne a priestranná kúpeľňa s toaletou.

Jedna z uvedených spální je rodičovská a zvyšné dve slúžia ako detské izby. V rodičovskej spálni je krásna, veľká, moderná manželská posteľ a vstavaná skriňa. V detských izbách oboch je detský veľmi pekný nábytok a tiež vstavané skrine. Dom sa predáva zariadený, teda kvalitný a moderný nábytok je veľkou pridanou hodnotou pre nových majiteľov.

 

TECHNICKÉ DETAILY:

Tehlová stavba zateplená 15mm plystirénom

Klimatizácia s 2 vnútornými jednotkami

Podlahové kúrenie v celom dome, zdroj tepla plynový kotol

2 kamery, ktoré snímajú vchody do domu

Vonkajšie hliníkové žalúzie (conexon)

Varenie na indukcii

Záhradný domček je z itongu


LOKALITA:

Bernolákovo leží 9 km od hlavného mesta Bratislava. V samotnej obci Bernolákovo sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a to v dobrej dostupnosti či už autom, alebo pešo. V obci sa nachádza obchod, reštaurácie, škola, zdravotné stredisko, ihriská, pošta a vo vzdialenosti 250 metrov od domu autobusová zastávka z ktorej vozí deti do školy v Bernolákove štýlový školský autobus.
Dostupnosť do centra Bratislavy je približne 20 min. jazdy autom.

 

CENA:             329.500,-€

POZEMOK:     348 m2

INTERIER:      107 m2
Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, vrátane zabezpečenia financovania, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

 

 

 

 

Cena 329 500 €
Celková plocha 348,00 m2
Interiér 107.00 m2
Exteriér 241.00 m2
Pivnica Nie
Parkovanie ÁNO
Simona Morávková

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: moravkova@moowin.sk

Mám záujem