PRENAJATÉ - Bebravská

3 izb. byt Bratislava - Bebravská 5 81,00 m2

750 €

Byt: 
Byt disponuje tromi  izbami a veľkou halou, vstupnou chodbou, kúpeľňou a priestranným balkónom.
Byt má jednu manželskú spálňu, v ktorej sa nachádza manželská posteľ a sedačka. Druhá spálňa by mohla slúžiť aj ako pracovňa.  V danej spálni je postel pre jednu osobu aj veľký šatník. Z tejto izby je tiež vstup na balkón. 
Treťou izbou je denná časť, teda obývačka s kuchyňou. V obývacej časti je pohodlná a priestranná sedačka a konferenčný stolík. Kuchyňa je zariadená všetkým kuchynskými spotrebičmi vrátane umývačky riadu.
Hala je na priestor naozaj štedrá a budúci nájomník ju môže využívať aj ako pracovňu, alebo jedáleň.
Vo veľkej kúpeľni je vaňa, umývadlo, práčka a toaleta.
Byt je k nasťahovaniu voľný ihneď.

Byt je výbornou voľbou pre pár, ktorý potrebuje priestor a obaja zvyknú pracovať z domu, nakoľko každý môže mať svoju pracovňu a súkromie. 

Byt sa nachádza na piatom nadzemnom podlaží 7 poschodového bytového domu. Bytový dom patrí medzi novšie v danej lokalite, je zateplený, pekný, energeticky úsporný. K bytu sa dostanete výťahom. Pred vstupom do samotného bytu je ešte spoločná uzamykateľná chodba pre 3 byty. Do bytu vedú bezpečnostné dvere. Na chodbe na poschodí je pivnica, kde si môžete uskladniť napríklad bicykle.

Lokalita:
Bebravská ulica je súčasťou mestskej časti Vrakuňa. V tejto lokalite nájdete plnú občiansku vybavenosť. V dostupnej vzdialenosti máte potraviny TESCO, lekáreň, obchody s oblečením, reštaurácie, škôlku i školu a to všetko na pešo rovno pred domom. Ak milujete prechádzky potom 20 minút od domu pešou chôdzou máte Lesopark Vrakuňa, mimoriadne ho ocenia najmä bežci. Do centra mesta sa dostanete autom za 12 minút. Bez  auta to zvládnete tiež komfortne, nakoľko MHD máte rovnako doslova za rohom.

Výmera a cena:
Cena: 750,- EUR (nájomné 550,-EUR,energie vrátane internetu 200,-EUR) 
Výmera: 81m2 (byt 75 m2, balkón 6 m2)

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja i prenájmu. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

Cena 750 €
Celková plocha 81,00 m2
Interiér 81.00 m2
Pivnica Nie
Parkovanie -
Judita Wiener

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: wiener@moowin.sk

Mám záujem