PREDANÉ - ARMÉNSKA

4 izb. byt Bratislava - Arménska 108,00 m2

279 000 €

MOOWIN Vám ponúka byt s 3 spálňami, priestrannou obývačkou a balkónom na Arménskej ulici v uzatvorenom areáli. 

Byt: 
Byt disponuje tromi  nepriechodnými spálňami a veľkou dennou časťou. 
2 samostatné spálne umiestnené vedla seba sú dnes detské izby a tretia najväčšia s rozlohou až 17,6 metra je rodičovskou spálňou v ktorej má svoje miesto aj pracovný kút a veľká vstavaná skriňa. 
Dennú časť tvorí obývacia izba a kuchyňa, pričom svoje miesto tu má aj jedálenský stôl a sedenie pre celú rodinu. 
Z dennej časti sa dostanete na priestranný balkón o rozlohe 11 metrov štvorcových, s hĺbkou až 1,5 metra, čo Vám umožní balkón plnohodnotne využívať. 

V byte je celkom nová, dizajnová kúpeľňa s moderným sprchovým kútom a rovnako úplne nové samostatné WC s umývadlom. 
Pridanú hodnotu nájde nový majiteľ i v miestnosti, nazvime ju práčovňou, v ktorej je dostatok priestoru pre policový systém na uskladnenie či už zásob alebo iných v rodine potrebných vecí. V tejto miestnosti má svoje miesto práčka i sušička, čo Vám zaručí nie len poriadok v domácnosti ale i užívateľský komfort pri praní.

Byt má  vlastný kotol značky VAILANT aj zásobník teplej vody, čo znamená, že sami si určíte kedy pre Vás začne vykurovacia sezóna a ako veľmi alebo málo chcete kúriť. V dnešnej dobe, je to skvelá správa najmä z dôvodu manažovania si vlastných nákladov na vykurovanie.

Byt je výbornou voľbou pre rodinu s deťmi, kde 2 deti môžu mať každé svoju izbu. Veľkým benefitom je i vonkajšie ihrisko prístupné iba rodinám z bytového domu. Naviac na ihrisko vidíte z Vášho balkóna a môžete tak mať deti stále na očiach. Celý areál okolo bytového domu je oplotený a uzatvorený, čo Vám zaručí väčšiu mieru kontroly, súkromia i bezpečia. 

Byt sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží bytového domu.


Bytový dom:
-    bol odovzdaný do užívania v roku 2000. 
-    má 5 nadzemných a 1 podzemné podlažie
-    v podzemnom podlaží sa nachádzajú parkovacie státia
-    dom je tehlový a zateplený
-    je opatrený kamerovým systémom
-    celý areál je oplotený a uzamykateľný
-    v areály domu je zatrávnený pozemok, parkovisko iba pre vlastníkov a detské ihrisko
-    k bytu prislúcha pivnica.

Lokalita:
Arménska ulica je súčasťou mestskej časti Vrakuňa. V tejto lokalite nájdete plnú občiansku vybavenosť. V dostupnej vzdialenosti máte potraviny, lekáreň, obchody s oblečením, reštaurácie, škôlku i školu. Najväčšou devízou tejto lokality je Vrakuňský lesík a známy športový areál. Do centra mesta sa dostanete autom za 10 minút. Bez  auta to zvládnete tiež komfortne, nakoľko MHD máte za rohom.

Výmera a cena:
Cena: 296.000 EUR (byt 279.000,- EUR, parkovacie miesto v podzemnej garáži 17.000,- EUR)
Výmera: 108 m2 (byt 95 m2, balkón 11 m2, pivnica 2 m2)

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, vrátane zabezpečenia financovania, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

Cena 279 000 €
Celková plocha 108,00 m2
Interiér 97.00 m2
Balkón 11.00 m2
Pivnica Nie
Parkovanie -
Simona Morávková

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: moravkova@moowin.sk

Mám záujem