Andrusovova

3 izb. byt Bratislava - ANDRUSOVOVA 65,00 m2

196 000 €

MOOWIN Vám ponúka byt s 3 spálňami, priestrannou halou a lodžiou na Andrusovovej ulici v pekne zrekonštruovanom panelovom dome.

 

Byt:

Byt je dnes disponuje tromi  nepriechodnými spálňami a spoločnou halou, ktorá slúži ako obývacia izba. Pri zanechaní súčasnej dispozície, je využiteľný aj ako investičný byt na prenájom. V prípade, že máte chuť investovať, viete ponúkaný byt prenajať napríklad 3 študentom z Vysokej školy manažmentu, ktorá je od bytu vzdialená iba 500 metrov.

Byt je samozrejme aj výbornou voľbou pre rodinu, kde 2 deti môžu mať každé svoju izbu. Dobrou správou je, že bez búrania, sami dokážete zmeniť dispozíciu a rozmiestnenie izieb.

Po vstupe do bytu sa nachádzate vo vstupnej chodbe, z nej môžete vstúpiť do samostatného WC a kúpeľne.

Následne sa dostanete do priestrannej haly a z nej do spomínaných 3 spální a samostatnej kuchyne so vstupom na lodžiu.

V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia, ktorá zahŕňa výmenu okien na plastové okná, laminátové podlahy,  dvere, vymenená kuchynská linka a vstavaná skriňa v spálni. 

Byt sa nachádza na prvom poschodí bytového domu s 2 výťahmi a je orientovaný na juho-východ.

 

Bytový dom:

Bytový dom bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2016 :

  • zateplenie obvodového plášťa
  • hydroizolácia  a zateplenie strešného plášťa
  • výmena stúpacích a ležatých rozvodov
  • zateplenie stropov nad prízemím
  • nové výťahy

Veľkou výhodou sú spoločné priestory v bytovom dome, ktoré slúžia ako kočikáreň, a tiež ako sklad na bicykle, k bytu prislúcha pivnica.V okolí domu sú výborné parkovacie možnosti.

 

Lokalita:

Andrusovova ulica je súčasťou obľúbenej časti Petržalky. V tejto lokalite nájdete plnú občiansku vybavenosť. V dostupnej vzdialenosti máte TESCO Petržalka, Farm House, Mc Donald’s, niekoľko dobrých reštaurácií, lekárne, zástavky MHD, 3 základné školy sú v pešej vzdialenosti od bytu a mnoho iného. Do centra mesta sa dostanete autom za 10 minút. Bez  auta to zvládnete tiež komfortne, nakoľko MHD máte za rohom. Obľúbené obchodné centrum Aupark je od vášho nového bytu len 12 minút. Milovníkov prírody poteší prechádzka k Draždiaku, kde budete vychádzkovým tempom za 20 minút.

 

Cena: 196 000 eur

Výmera: 69,6 m2 (byt 64,5 m2, lodžia 3,6 m2, pivnica 1,5 m2)

 

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, vrátane zabezpečenia financovania, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

 

 

Cena 196 000 €
Celková plocha 65,00 m2
Interiér 65.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie -
Simona Morávková

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: moravkova@moowin.sk

Mám záujem