PRENAJATÉ | AHOJ PARK

2 izb. byt Bratislava - Sliačska 61,00 m2

850 €

MOOWIN ponúka na prenájom moderný, priestranný 2i byt v novostavbe s výbornou dostupnosťou do mesta, v lokalite AHOJ s garážovým státím.


BYT

Po vstupe do bytu sa nachádzate v priestrannej a na mieru zariadenej chodbe s dostatkom úložného priestoru. Z chodby máte vstup do kúpeľne vybavenej vaňou, práčkou, umývadlom so skrinkou a LED zrkadlom. Ďalšie dvere vedú do samostatného WC s umývadlom.

Denná časť pozostáva z kuchyne, jedálenského kúta a obývacej časti. Metráž dennej časti umožní plnohodnotné a komfortné bývanie, čo je umocnené i vybavenosťou ponúkaného bytu. V kuchyni nájdete vstavané spotrebiče: indukčná varná doska, dizajnový digestor, rúra na pečenie, mikrovlnná rúra, umývačka riadu.

V obývačke je pohodlná pohovka, konferenčný stôl a TV set.
Samostatná izba, spálňa, je vybavená veľkou šatníkovou vstavanou skriňou a peknou, modernou manželskou posteľou s príručnými stolíkmi. V spálni je tiež komoda a pracovný či toaletný stolík so stoličkou. Benefitom je aj lodžia, ktorá tým, že je dostatočne široká, umožňuje pohodlné posedenie vonku, či dokonca grilovanie alebo stolovanie.


K bytu prislúcha aj parkovacie státie v garáži.


Cena: 850 eur/mesačne (nájom 650 eur, energie + TV + internet 120 eur, parkovacie státie 80 eur)
Výmera: 58 m2 (interiér 53 m2 + loggia 5 m2 )

Lokalita:
Rezidenčný projekt AHOJ PARK sa nachádza na Sliačskej ulici v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto v obytnej štvrti nazývanej Pod Briežkami. AHOJ PARK predstavuje vďaka obľúbenej lokalite v blízkosti mestského lesoparku na úpätí južných svahov Malých Karpát a jednoduchému napojeniu na mestskú infraštruktúru moderné mestské bývanie s výbornou dostupnosťou.

Cena 850 €
Celková plocha 61,00 m2
Interiér 58.00 m2
Terasa 3.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie áno
Judita Wiener

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: wiener@moowin.sk

Mám záujem