PREDANÉ | 4 izbový byt RAČA

4 izb. byt Bratislava - Kadnárova 350,00 m2

379 000 €

MOOWIN | ponúka veľmi pekný, 4 izbový, moderný byt s predzáhradkou pod vinohradmi.

Ste rodina čo má rada prírodu, prechádzky, relax v tieni vlastného altánku, grilovačku s priateľmi, či ochladenie vo vlastnom bazéne? Potom neváhajte a prijmite pozvanie na obhliadku ponúkaného unikátneho bytu, akých naozaj nie je veľa. Jedná sa o byt s benefitmi domu, má totiž vlastný pozemok. Na pozemok je vstup z parkoviska, ale aj zo strany vinohradu cez uzamykateľné bráničky.

BYT:

Nachádza sa na prízemí novšieho bytového domu na Kadnárovej ulici, ktorý bezprostredne susedí s vinohradom. Okolo celého bytu je vlastná predzáhradka, na ktorej Vám zabezpečí súkromie zelené oplotenie. Dispozícia bytu je praktická a štedrá na výmeru. Po vstupe do bytu ste v predsieni, kde sa nachádza botník, vešiak a zrkadlo, všetko je veľmi vkusné, praktické a ostáva v byte. Po ľavej ruke je walk-in šatník, priestranný a zariadený na mieru, stačí si priniesť svoje oblečenie.

Po pravej ruke sú dvere do kúpeľne, v ktorej máte umývadlo so skrinkou, vaňu, WC a práčku. Kúpeľňa je v nadčasovom dizajne, v príjemných farbách a veľmi peknom stave.

Následne sa viete dostať do 3 priestranný spální, pričom je na Vás, ktorá bude plniť aký účel, či to bude spálňa a 2 detské izby, alebo postačí jedna detská izba a pracovňa... Vo všetkých sa nachádza veľká vstavaná skriňa, v jednej je i stôl a skrinky na mieru.   Všetok nábytok je na mieru a samozrejme je súčasťou ponuky.

Krásne podsvietenou chodbou, obloženou kameňom sa dostanete do obývacej izby spojenej s kuchyňou. Kuchyňa je biela, moderná a zariadená značkovými spotrebičmi. Celý denný priestor má krásny výhľad na pole s vinohradom, zeleň, prírodu a do Vašej záhradky. Ak máte malé deti, budete na nich vedieť dozerať priamo z kuchyne, či obývačky. I obývačka je vkusne a prakticky zariadená a zariadenie je súčasťou ponuky. Z obývacej izby viete vyjsť na balkón, ktorý je celý presklený avšak sklo sa dá jednoducho zhrnúť na jednu stranu. Takýto balkón viete využívať celoročne. Týmto balkónom sa po 3 schodoch dostanete do záhradky, máte tak všetko prakticky na dosah.

BYTOVÝ DOM:

Dom má 15 rokov teda je považovaný za nový. Je pekný, čistý, bezchybný s vlastnou garážou i vonkajším parkoviskom. Jedná sa o posledný bytový dom, vedľa neho je už pole s vinicou, chodníčkom, následne niekoľko slepých, či užších uličiek s rodinnými domami, amfiteáter a les.

Náklady na bývanie v ponúkanom byte sú veľmi priaznivé, čomu je tak i vďaka kvalitnej stavbe a zatepleniu. Zálohové platby správcovi za teplo, vodu, upratovanie všetkých spoločných častí a fond opráv činia 200,-€ už po marcovom zvýšení, elektriku platila rodina 45€.

LOKALITA:

Kadnárová ulica sa nachádza v tichej časti Rače, čo je mimoriadne lákavá a obľúbená časť mesta najmä pre rodiny s deťmi. Ľudia sú tu spokojní najmä pre blízkosť k prírode a pokoj. Keď otvoríte okno, nebudete počuť ruch veľkomesta, práve naopak, prekvapí Vás ticho. Mestská časť Rača je mimoriadne zelená, bohatá na detské ihriská, posedenia s lavičkami, je to rodinnejšia časť hlavného mesta. Mimoriadna obľúbenosť vychádza tiež z plnej občianskej vybavenosti tejto lokality. V dostupnosti bytu máte potraviny KRAJ, LIDL, drogériu, školu, škôlku. 2 km autom je známy STOP SHOP, kde je veľký KAUFLAND, JYSK, obchody s oblečením i kaviareň.  Táto časť mesta je samozrejme prepojená so zvyšnými časťami mesta MHD.

CENA A VÝMERA:

Cena bytu: 379.000,- EUR

Cena parkovacieho miesta v garáži: 25.000,-EUR

Cena parkovacieho miesta  vonku: 10.000,-EUR

Výmera bytu: 103 m² (interier bytu 93,5 m²,balkón 6,5 m², pivnica  3 m²)

Výmera vlastného pozemku: 247m2

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, vrátane zabezpečenia financovania, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

 

 

 

Cena 379 000 €
Celková plocha 350,00 m2
Interiér 103.00 m2
Exteriér 247.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie -
Simona Morávková

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: moravkova@moowin.sk

Mám záujem