3i zariadený byt Vrakuňa

3 izb. byt Bratislava II - Vrakuňa - Hradská 82,00 m2

240 000 €

Byt:

Ak chcete bývať luxusne s veľkou mierou súkromia, v uzatvorenom areáli bytového domu s len šiestimi bytmi, mať dostatok miesta na parkovanie, obklopený peknými bytmi a rodinnými domami, mať susedov na úrovni a dokonca za cenu, ktorá je naozaj výhodná, máme pre Vás ponuku.

Tento byt sa nachádza na druhom poschodí  trojposchodového bytového domu, má veľkú lodžiu a dostatok metrov na Váš šťastný rodinný život. Ak sme Vás oslovili a život tu si už predstavujete, prijmite pozvanie na obhliadku a dajte Vašej predstave reálny rozmer.

 

Po vstupe do bytu sa nachádzate v zariadenej predsieni, v ktorej je dostatok miesta na uloženie topánok i oblečenia. Z predsiene vedú dvere do dvoch spální, do priestrannej kúpeľne s toaletou a do kotolne, ktorú viete využívať aj ako sklad. Kúpeľňa je kompletne a praktickyu zariadená, v príjemných tónoch bielej a sivej. Vyhotovená je z kvalitných prémiových materiálov a najmä v nadčasovom, vždy aktuálnom dizajne, ktorý nás neomrzí.

Na konci chodby je priestranná, otvorená a svetlá denná časť.

Denná časť má príjemných 29 m2, čo Vám umožní vytvoriť si tu priestor pre peknú obývačku i kuchyňu s jedálenskou časťou. Kuchynská linka, ako na fotografiách, je už v cene bytu a obsahuje aj všetky spotrebiče. Z obývacej i kuchynskej časti môžete vyjsť von na Vašu lodžiu s výhľadom do záhrad a do zelených korún stromov. Vďaka uzatvorenému areálu sa môžu Vaše deti zabávať pred domom celkom bezpečne bez toho, že by ste museli mať obavu z premávky či cudzích ľudí.

Samostatné izby sú orientované do areálu, do dvoch svetových strán a je len na Vás, ktorá bude spálňa a ktorá bude detskou izbou. Na pozemku hneď pri vchode je Vaše budúce parkovacie miesto, takže aj auto máte po ruke.

Tento byt vďaka malému počtu susedov i oplotenému areálu, Vám naozaj ponúka možnosť užívať si život s rodinou v kľudnom a súkromnom prostredí. My veríme, že nová rodina tu vybuduje krásny priestor pre zážitky a ocení a využije všetko čo toto nové, krásne a bezpečné miesto ponúka.

 

Štandard bytu:

 • Uvedená cena zahŕňa byt zariadený v štandarde, ktorý zahŕňa podlahy, dvere, kúpeľňu, kuchynskú linku vrátane spotrebičov a LED podsvietenia na diaľkové ovládanie.
 • Na fotkách tiež môžete vidieť, že LODŽIA má položenú dlažbu a tiež osadené exteriérové svietidlá.
 • Dvere do bytu sú bezpečnostné, okná a dvere na lodžiu sú plastové.
 • V cene bytu je aj pivničný priestor priamo vedľa bytu.
 • Byt má predprípravu na vonkajšie elektrické žalúzie i klimatizáciu.
 • V byte je elektrické podlahové vykurovanie s termostatom pre každú miestnosť.
 • Byt má vlastný kotol.

 

Bytový dom:

 • Bytový dom je skolaudovaný v roku 2023.
 • Tento objekt  je oplotený s prístupom na pozemok iba pre vlastníkov bytov v bytovom dome, vstup je cez bránu na diaľkové ovládanie.
 • Parkovanie v uzatvorenom areáli bytového domu, parkovacie miesto na LV k bytu.
 • Parkovacie státie je možné získať k bytu za 7.000,-€.
 • Bytový dom je postavený z pórobetónových tepelnoizolačných tvárnic hrúbky 450mm a omietnutý je tepelnoizolačnou omietkou hrúbky 10-12mm, čím spĺňa vysoké štandardy pre úsporu energií.
 • Prístupové cesty v uzatvorenom areáli sú zo sivej betónovej zámkovej dlažby Haka.

 

Lokalita:

 • Vrakuňa ako mestská časť Bratislavy prešla v ostatnom období významnými zmenami a to najmä vďaka systematickej práci ľudí ktorým záleží a tiež vďaka vedeniu mestskej časti Vrakuňa.
 • Mnohé zmeny ktoré sa udiali v tejto mestskej časti mali za primárny cieľ zlepšiť kvalitu života obyvateľom tejto mestskej časti. Urobiť ju krajšou, čistejšou, populárnejšou a tiež bezpečnou pre všetkých jej obyvateľov. Toto sa kontinuálne darí už nejaký čas, čo spôsobilo, že práve táto mestská časť Bratislavy sa veľmi teší zvýšenej a stále rastúcej obľúbenosti najmä u mladých rodín, ktoré si tu ešte stále vedia dovoliť luxusnejšie bývanie za skvelé ceny (v porovnaní napríklad s mestskou časťou Petržalka, v Petržalke sa spopularizovanie mestskej časti už podarilo a tak je to cítiť aj na cenách nehnuteľností, avšak nejeden z nás si pamätá ako bola vnímaná pred rokmi). Preto vieme, že investícia do nehnuteľnosti v mestskej časti Vrakuňa je rozumná a s veľkou pravdepodobnosťou zhodnotenia do budúcich období.
 • A čo Vám ponúka táto lokalita? Poznáte Vrakunský lesopark? Je to dnes jeden z najčistejších parkov v Bratislave, je obľúbený ako u bežcov a športovcov tak i u mamičiek na materskej dovolenke. Skryjete sa tu pred slnkom, alebo si oddýchnete na nových lavičkách.
 • Vedie tu aj novovybudovaná cyklotrasa po ktorej sa bezpečne aj s malými deťmi dostanete až na Petržalskú hrádzu.
 • Mestská časť je 100% občiansky vybavená. Je tu niekoľko materských škôlok, základných škôl, zdravotné stredisko, nákupné domy, reštaurácie, lekáreň, pošta..
 • A do centra hlavného mesta sa zo svojho nového bytu autom dostanete za 12 minút. Centrum mesta sme v tomto prípade merali z našej kancelárie, ktorá sídli v Jurkovičovej Teplárni umiestnenej v Mlynských Nivách.
 • MHD spojenie máte len 50 metrov od bytu.

 

Výmera a cena:

Cena za byt vrátane pivnice: 240.000,- EUR

Parkovacie miesto: 7.000,- EUR

Výmera: 82 m2 (byt 70,85 m2, lodžia 9,59m2, pivnica 1,21 m2 ,)

 

Developerský projekt je financovaný UniCredit Bank, a. s., ktorá akceptuje predajnú cenu v plnej výške a je pripravená poskytnúť klientom výhodné podmienky financovania.

 

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

Cena 240 000 €
Celková plocha 82,00 m2
Interiér 82.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie Áno
Judita Wiener

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: wiener@moowin.sk

Mám záujem