3i byt s predzáhradkou Vrakuňa

3 izb. byt Bratislava II - Vrakuňa - Hradská 139,00 m2

225 550 €

Byt:

Ak chcete bývať luxusne, v uzatvorenom condomíniu len piatich troj-poschodových bytových domov, mať dostatok miesta na parkovanie, obklopený peknými bytmi a rodinnými domami, mať susedov na úrovni a dokonca za cenu, ktorá je naozaj výhodná, máme pre Vás ponuku.

Tento byt sa nachádza na prízemí  trojposchodového bytového domu, má vlastnú priestrannú záhradku, prestrešenú terasu a dostatok metrov na Váš šťastný rodinný život. Ak sme Vás oslovili a život tu si už predstavujete, prijmite pozvanie na obhliadku a dajte predstave reálny rozmer.

 

Po vstupe do bytu sa nachádzate v predsieni, v ktorej je dostatok miesta na botník i skriňu. Z predsiene vedú dvere do dvoch spální, do priestrannej kúpeľne a do samostatnej toalety. Na konci chodby je priestranná, otvorená a svetlá denná časť.

Denná časť má príjemných 29 m2, čo Vám umožní vytvoriť si tu priestor pre obývačku i kuchyňu s jedálenskou časťou. Z obývacej i kuchynskej časti môžete vyjsť von na Vašu súkromnú, zelenú predzáhradku s krytou terasovou časťou. Nakoľko je záhradka celá oplotená a terasa je prekrytá, viete si tu užiť čas s rodinou v súkromí a s kvalitou ako v rodinnom dome. Vaše deti budete mať celý čas na očiach vďaka velko-formátovým balkónovým dverám v dennej časti.

Samostatné izby sú orientované do areálu, do dvoch svetových strán a je len na Vás, ktorá bude spálňa a ktorá bude detskou izbou. Na pozemku vedľa izby, hneď pri vchode je Vaše budúce parkovacie miesto, takže aj auto máte po ruke.

Tento byt Vám naozaj ponúka možnosť užívať si život v kvalite ako vo vlastnom rodinnom dome. Záhradka je dnes zatrávnená, avšak to či si jej nový majiteľ na ňu osadí bazén, saunu, vírivku, alebo bude pestovať nejaké ovocie a zeleninu, je iba na jeho preferenciách a životnom štýle. My veríme, že nová rodina tu vybuduje krásny priestor pre zážitky a ocení a využije všetko čo toto nové, krásne a bezpečné miesto ponúka.

 

Štandard bytu:

 • Uvedená cena zahŕňa byt v štádiu holo-byt, čo zodpovedá fotkám interiéru, je tu i možnosť zariadenia na kľúč, k čomu Vám vieme ukázať vzorový byt a zaslať cenu realizácie.
 • Na fotkách tiež môžete vidieť, že terasa má položenú dlažbu a tiež osadené exteriérové svietidlá.
 • Dvere do bytu sú bezpečnostné, okná a dvere na lodžiu a terasu sú plastové.
 • V cene bytu je aj pivničný priamo vedľa bytu.
 • Byt má predprípravu na vonkajšie elektrické žalúzie i klimatizáciu.
 • V byte je elektrické podlahové vykurovanie s termostatom pre každú miestnosť.
 • Byt má vlastný kotol.

 

Bytový dom:

 • Bytový dom je skolaudovaný v roku 2023.
 • Tento objekt (5-bytových domov) je oplotený s prístupom na pozemok iba pre vlastníkov bytov v bytovom dome, vstup je cez bránu na diaľkové ovládanie.
 • Parkovanie v uzatvorenom areáli bytového domu, parkovacie miesto na LV k bytu.
 • Parkovacie státie je možné získať k bytu za 7.000,-€.
 • Bytový dom je postavený pórobetónových tepelnoizolačných tvárnic hrúbky 450mm a omietnutý je tepelnoizolačnou omietkou hrúbky 10-12mm, čím spĺňa vysoké štandardy pre úsporu energií.
 • Prístupové cesty v uzatvorenom areáli sú zo sivej betónovej zámkovej dlažby Haka.
 • Celý areál je osvetlený.

 

Lokalita:

 • Vrakuňa ako mestská časť Bratislavy prešla v ostatnom období významnými zmenami a to najmä vďaka systematickej práci ľudí ktorým záleží a tiež vďaka vedeniu mestskej časti Vrakuňa.
 • Mnohé zmeny ktoré sa udiali v tejto mestskej časti mali za primárny cieľ zlepšiť kvalitu života obyvateľom tejto mestskej časti. Urobiť ju krajšou, čistejšou, populárnejšou a tiež bezpečnou pre všetkých jej obyvateľov. Toto sa kontinuálne darí už nejaký čas, čo spôsobilo, že práve táto mestská časť Bratislavy sa veľmi teší zvýšenej a stále rastúcej obľúbenosti najmä u mladých rodín, ktoré si tu ešte stále vedia dovoliť luxusnejšie bývanie za skvelé ceny (v porovnaní napríklad s mestskou časťou Petržalka, v Petržalke sa spopularizovanie mestskej časti už podarilo a tak je to cítiť aj na cenách nehnuteľností, avšak nejeden z nás si pamätá ako bola vnímaná pred rokmi). Preto vieme, že investícia do nehnuteľnosti v mestskej časti Vrakuňa je rozumná a s veľkou pravdepodobnosťou zhodnotenia do budúcich období.
 • A čo Vám ponúka táto lokalita? Poznáte Vrakunský lesopark? Je to dnes jeden z najčistejších parkov v Bratislave, je obľúbený ako u bežcov a športovcov tak i u mamičiek na materskej dovolenke. Skryjete sa tu pred slnkom, alebo si oddýchnete na nových lavičkách.
 • Vedie tu aj novovybudovaná cyklotrasa po ktorej sa bezpečne aj s malými deťmi dostanete až na Petržalskú hrádzu.
 • Mestská časť je 100% občiansky vybavená. Je tu niekoľko materských škôlok, základných škôl, zdravotné stredisko, nákupné domy, reštaurácie, lekáreň, pošta..
 • A do centra hlavného mesta sa zo svojho nového bytu autom dostanete za 12 minút. Centrum mesta sme v tomto prípade merali z našej kancelárie, ktorá sídli v Jurkovičovej Teplárni umiestnenej v Mlynských Nivách.
 • MHD spojenie máte len 50 metrov od bytu.

 

Výmera a cena:

Cena za byt, pivnicu a pozemok: 225. 550,- EUR

Parkovacie miesto: 7.000,- EUR

Výmera: 139 m2 (byt 70,85 m2, terasa 9,59m2, predzáhradka 57m2, pivnica 1,21 m2 ,)

 

Developerský projekt je financovaný UniCredit Bank, a. s., ktorá akceptuje predajnú cenu v plnej výške a je pripravená poskytnúť klientom výhodné podmienky financovania.

 

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

Cena 225 550 €
Celková plocha 139,00 m2
Interiér 139.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie Áno
Simona Morávková

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: moravkova@moowin.sk

Mám záujem