3i byt Narcisová

3 izb. byt Bratislava II - Ružinov - Narcisová 10 68,00 m2

189 000 €

MOOWIN Vám ponúka charizmatický, príjemný rodinný byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova, časť Trávniky s 2 balkónmi.

 

Komu je byt určený:

Šťastné v ponúkanom byte budú rodiny s menšími deťmi alebo pár a to najmä pre jeho lokalitu, ktorá je vyslovene rodinná so škôlkou pred domom, s obchodom pár metrov a lekárom na pešo. Naviac je byt ako i bytový dom bezbariérový, čo uľahčí život mnohým. Byt je orientovaný na juhozápad – západ, čo znamená, že je slnečný, preto je v ňom veľmi pozitívna atmosféra, ktorej denne svetlo bez pochýb pomáha. Je tu niekoľko možností na príjemné prechádzky či už k jazerám (Ružinovské jazero – Rohlík vzdialené 700 m a Štrkovecké jazero vzdialené 1km), alebo popri sídlisku plnom zelene a detských plôch.

 

Byt:

Byt sa dnes nachádza vo veľmi peknom pôvodnom stave, čo konkrétne obnáša nasledovné:

 • drevené parkety v 3 izbách,
 • plastové okná vo všetkých izbách vrátane dvoch balkónových dvier
 • dlažba v kuchyni aj na lodžii a balkóne

Byt disponuje 3 izbami, pričom 2 z nich sú mimoriadne priestranné, čím sa Vám ponúka niekoľko možností využitia, či prípadných úprav dispozície. Niektoré možnosti zmeny dispozície Vám ponúkame ako inšpiráciu v priložených pôdorysoch.  

Po vstupe do bytu sa nachádzate v chodbe, ktorá je dostatočne veľká, na to aby ste v nej umiestnili vstavané skrine, botník i lavičku na prezutie.

Následne z chodby sa dostanete do najmenšej spálne, toalety, kúpeľne a obývacej  izby.

Obývacia izba je dnes v strede bytu a vstupuje sa z nej do kuchyne i veľkej spálne. Z kuchyne je vstup na balkón, na ktorom môžete pestovať bylinky, muškáty alebo si len vychutnávať rannú kávu. Tretia izba je dnes spálňou, čo je však na uvážení nových majiteľov. Je krásne svetlá vďaka veľkým oknám a dvojitým skleneným dverám na lodžiu. Lodžia dáva tejto izbe špeciálny šmrnc a ponúka ďalšie možnosti trávenia času. Je dostatočne široká, takže sem viete pohodlne umiestniť sedenie a vychutnávať posedenia pri západe slnka.

Ponúkaný byt sa nachádza na 3 z 9 poschodí a výhľad ma smerovaný na škôlku a na zeleň, nie do ulice ani na garáže. Bytový dom je situovaný ďalej od hlavných ciest a preto je byt mimoriadne tichý.

K bytu prislúcha aj pivnica, ktorá je na prízemí bytového domu.

 

Stav bytu:

Byt je v peknom a funkčnom pôvodnom stave s vymenenými oknami, dlažbou a veľmi pekne udržiavanými drevenými podlahami.  V byte je možné okamžite príjemne a pohodlne bývať avšak ako Vás už poznáme  budete chcieť rekonštruovať a ak sa pre rekonštrukciu rozhodnete, budete mať krásny, nový, moderný a veľmi príjemný byt podľa Vašich predstáv naviac v jednej z TOP lokalít v Ružinove.

 

Bytový dom:

 • Je zateplený a fasáda domu prešla rekonštrukciou
 • má 9 nadzemných podlaží
 • vo vchode je nový a veľký  výťah
 • len 4 byty na poschodí
 • na prízemí je veľká hala so schránkami a následne bezpečnostné dvere na čip
 • je opatrený kamerovým systémom
 • okolie domu je udržiavané a obohatené vkusnou zeleňou
 • parkovanie je možné na okolitých parkoviskách, ktoré budú onedlho mestským parkovaním
 • k bytu prislúcha pivnica o rozlohe 2m2

 

Lokalita:

Narcisová ulica je súčasťou obľúbenej a vyhľadávanej lokality Trávniky v mestskej časti Ružinov.

V tejto lokalite nájdete plnú občiansku vybavenosť. V dostupnej vzdialenosti máte potraviny, lekáreň, obchody s oblečením, reštaurácie, škôlku i školu. Dokonca Ružinovskú nemocnicu máte na pešo. Najväčšou devízou tejto lokality skvelá dostupnosť kamkoľvek do mesta a to či pôjdete autom, alebo MHD. Je tu blízkosť prírody i mesta. Do pozornosti dávame Mint, kde sa dá výborne najesť či posedieť pri káve a tiež jazerá. Jazerá sú vždy skvost v meste a Vy ich môžete mať až 2 len kúsok od domu.

 

Výmera a cena:

Cena: 189.000 EUR

Výmera:  68 m2 (byt 61,5 m2, balkón 1,5 m2, lodžia 3m2, pivnica 2 m2)

 

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, vrátane zabezpečenia financovania, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

 

 

Cena 189 000 €
Celková plocha 68,00 m2
Interiér 68.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie -
Simona Morávková

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: moravkova@moowin.sk

Mám záujem