PRENAJATÉ | BORIA

3 izb. byt Bratislava - Drieňová 110,00 m2

1 400 €

MOOWIN ponúka na prenájom  veľký 3-izbový byt v bytovom komplexe BORIA v Ružinove. Byt s celkovou plochou 101 m2 sa nachádza na 4. poschodí zo 7. Súčasťou bytu je aj terasa (9 m2) a k bytu patrí aj garážové státie.

Bytová jednotka je dispozične delená na dennú a nočnú časť. Obe izby, ktoré boli využívané ako spálňa rodičov a detská izba, majú výhľad do dvora plného zelene. Orientácia týchto izieb je na severovýchod. Spálňa je zariadená na mieru a kompletne vybavená. V detskej izbe je v súčastnosti detská posteľ, je však na zvážení či bude táto miestnosť využívaná ako detská izba, pracovňa alebo hosťovská izba.

Na juhozápad je otočená obývacia miestnosť s výstupom na terasu, ktorá je prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom. V obývacej izbe je rohová poohodlná sedačka, TV a v jednálenskej časti stôl a stoličky pre 6 osôb. V letných mesiacoch je možné použiť aj sťahovaciu markízu na terase. Byt má kúpeľňu spojenú s toaletou a tiež oddelenú samostatnú toaletu.

Štandard bytu :

  • laminátová podlaha v celom byte;
  • kuchynská linka SYKORA, so zabudovanými spotrebičmi;
  • bezpečnostné vstupné dvere a videovrátnik;
  • vstavané skrine v chodbe a spálni;
  • 2x toaleta, sprchovací kút, vaňa, práčka v kúpelni

Bytový komplex BORIA bol v roku 2006 ocenený titulom „Bytový dom roka 2006“. V lokalite sa nachádza komplexná občianska vybavenosť. Jedinečnosť lokality umocňuje blízkosť Štrkoveckého jazera (100 m) a veľký uzavretý dvor s detskými ihriskami prístupný iba obyvateľom komplexu. Súčasťou dvora je aj altánok a vonkajší gril, ktoré môžu obyvatelia využiť na rôzne spoločenské akcie. Dopravnú dostupnosť zabezpečuje okrem priameho napojenie na mestský obchvat (4 min.) aj priamy prístup ku všetkým druhom MHD.


Cena: 950 eur + režijné náklady 350 Eur + 100 Eur garážové státie

 

V prípade záujmu sa dá prenajať aj vonkajšie parkovacie miesto pred domom.

Cena 1 400 €
Celková plocha 110,00 m2
Interiér 101.00 m2
Terasa 9.00 m2
Pivnica Nie
Parkovanie áno
Judita Wiener

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: wiener@moowin.sk

Mám záujem