PREDANÉ | 2i Štefana Králika, Devínska Nová Ves

2 izb. byt Bratislava - Štefana Králika 49,00 m2

159 900 €

Byt:

Byt je plnohodnotne 2 izbový. Pôsobí veľkoryso, priestranne a je naozaj príjemne svetlý. Disponuje vstupnou chodbou obývačkou s kuchyňou, priestrannou kúpeľňou s WC a samostatnou spálňou. Benefitom pre Vás môže byť aj chodba medzi spálňou a kúpeľňou, ktorú viete využiť napríklad ako úložný priestor či šatník.

Byt je orientovaný na západ, čím ponúka pekné výhľady. Váš komfort určite znásobí balkón ktorý je hlbší a dá sa tam umiestniť aj kreslo a menší stolík na príjemné ranné, či večerné posedenie. Výhľad je niečo, čo si Vás získa. Za pekného počasia vidíte až do Rakúska. A keď pekne nie je, výhľad je tiež príjemný, byt je totiž orientovaný na okolité rodinné domy a tak sa naozaj cítite príjemne za každého počasia :)

Bytový dom má 22 rokov, jedná sa o tehlovú a zateplenú stavbu, čím sa stáva ponúkaný byt energeticky úsporným a náklady na bývanie v ponúkanom byte predstavujú príjemných 120€ mesačne.

V roku 2022 prebehla obnova fasády, aby bol bytový dom stále pekný. Dom je vo výbornom stave a majitelia sú spokojní.

V ponúkanom byte sú plastové okná, laminátové podlahy, pôvodná kuchynská linka ako aj kúpeľňa. Byt sa nachádza na treťom poschodí bytového domu s výťahom.

Byt je kúpou voľný a čaká na svojho nového majiteľa.

 

Bytový dom:

  • Bytový dom je z roku 2002
  • Jedná sa o polyfunkčný dom, na prízemí sú rôzne užitočné prevádzky
  • Plastové vstupné brány ako aj všetky okná
  • Tehlová a zateplená stavba
  • Vstup je na čip,
  • Spoločné priestory vybavené kamerami
  • Väčší a moderný výťah
  • Má 7 poschodí
  • V okolí domu sú dobré parkovacie možnosti.

 

Lokalita:

Ulica Štefana Králika je súčasťou mestskej časti Devínska Nová Ves a treba dodať, že ju vystihuje najmä rodinný tip bývania. Je tu množstvo rodinných domov, tiež radová zástavba, ktoré susedia práve s našim bytovým domom. Táto časť je veľmi obľúbenou pre ľudí, ktorí preferujú viac kľudu a blízkosť prírody. Stále ste však v hlavnom meste a do jeho centra máte vynikajúcu dostupnosť ako MHD, tak i autom. Autom v centre mesta ste za 18 minút. Táto lokalita je však veľmi sebestačná a obyvatelia v nej majú na dosah a to skutočne pešo úplne všetko. Neďaleko je veľké TESCO, LIDL, lekáreň, škola aj škôlka, lekár je dokonca v bytovom dome. Okolie bytového domu ponúka oázu pokoja a čerstvého vzduchu, turistické chodníky či cyklotrasu máte hneď za chrbtom. Do obľúbeného strediska Bory Mall je pravidelná MHD linka a autom ste tam za 5 minút.

 

Cena: 159 900 eur

Výmera: 49,5 m2 (byt 48 m2, balkón 1,5 m2)

 

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, vrátane zabezpečenia financovania, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

 

Cena 159 900 €
Celková plocha 49,00 m2
Interiér 49.00 m2
Pivnica Nie
Parkovanie -
Simona Morávková

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: moravkova@moowin.sk

Mám záujem