PREDANÉ | 2 izbový byt KRAMÁRE

2 izb. byt Bratislava - Klenová 47,00 m2

159 900 €

MOOWIN | ponúka veľmi pekný, zrekonštruovaný 2izbový byt s okúzľujúcim výhľadom.

Ak milujete výhľady a blízkosť prírody, no určite chcete žiť v meste so všetkými benefitmi čo k tomu patria, potom by ste sa na ponúkaný byt mali prísť pozrieť. Ako najväčšie prednosti bývania v ponúkanom byte vnímame, že je veľmi pekne a prakticky zrekonštruovaný, centrálna miestnosť je naozaj priestranná s množstvom užitočného úložného priestoru, k bytu prislúcha veľká pivnica, bytový dom je mimoriadne pekne čerstvo zrenovovaný a to vrátane výťahu, stúpačiek, spoločných priestorov i okolia pred domom. No bonus je výhľad na západ, na Rakúsko a naše krásne mesto.

 

BYT:

Nachádza sa na štvrtom zo 4 podlaží (nový výťah je k dispozícii). Po vstupe do bytu sa nachádzate v predsieni, v ktorej má svoje miesto aj práčka, prakticky skrytá vo výklenku, ktorý naviac poskytuje priestor aj pre sušičku a poličky. Z predsiene vedú dvere do kúpeľne, v ktorej sa nachádza toaleta, umývadlo so skrinkou a sprchový kút. Kúpeľňa je zrekonštruovaná, je v pekných neutrálnych tónoch, môžeme povedať že je nadčasová a praktická.

Najväčšou izbou v byte je obývačka spojená s kuchyňou. V tejto izbe sa nachádza veľká vstavaná skriňa, s množstvom dômyselných úložných priestorov, ako napríklad zabudovaný kôš na prádlo, či rôzne výšky vešania.

Kuchynská linka je v prírodných tónoch a v minimalistickom dizajne, táto kombinácia je mimoriadne obľúbená.

Poslednou izbou v byte je samostatná spálňa. Spálňa poskytuje dostatok priestoru pre posteľ i pracovný kút so stolom a stoličkou.

Orientácia bytu je na západ, čo Vám umožní zažiť magické západy slnka.

 

BYTOVÝ DOM:

Dom bol v rokoch 2021 – 2022 celý zrekonštruovaný. Sú vymenené rozvody, nové stúpačky, nové dvere, zábradlie, pivnice, podlahy, vymaľovanie, kamerový systém a tiež moderný výťah. Bytový dom je zateplený, čo výrazne sporí energiu na kúrenie. Okolie domu je krásne upravené a plné zelene. Dom je pod správou spoločnosti NOVBYT, s.r.o. s ktorou majú majitelia veľmi dobré skúsenosti a komunikáciu.

 

LOKALITA:

Klenová ulica sa nachádza v tichej hornej časti Kramárov, čo je mimoriadne lákavá a obľúbená časť mesta. Ľudia sú tu spokojní najmä pre blízkosť k prírode a pokoj. Na les máte dokonca výhľad z „Vášho okna“. Keď otvoríte okno, nebudete počuť ruch veľkomesta, ale štebot vtákov. Mimoriadna obľúbenosť vychádza tiež z plnej občianskej vybavenosti tejto lokality, prakticky si vystačíte „napešo“. V pešej dostupnosti máte BILLU (cca 50metrov), drogériu, lekáreň, kostol, školu, škôlku a dokonca známu nemocnicu (500m), niekoľko lavičiek uprostred zelene či detské ihriská. Táto časť mesta je samozrejme prepojená so zvyšnými časťami mesta MHD a zastávky k spojom máte od domu 250m.

 

CENA A VÝMERA:

Cena: 159 900,- eur

Výmera:  47 m² (interier bytu 44 m², pivnica  3 m²)

 

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, vrátane zabezpečenia financovania, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

 

 

 

Cena 159 900 €
Celková plocha 47,00 m2
Interiér 47.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie -
Simona Morávková

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: moravkova@moowin.sk

Mám záujem