PREDANÉ | 2,5 izbový byt "na RAČKU"

3 izb. byt Bratislava - Jozefa Cígera Hronského 68,00 m2

239 900 €

MOOWIN Vám ponúka byt vo vyhľadávanej lokalite Račianskeho mýta s lodžiou aj balkónom.  

Byt:

Byt disponuje 3 izbami. Po vstupe do bytu sa nachádzate v chodbe s 2 vstavanými skriňami, ktoré Vám poskytnú kvalitný úložný priestor a vďaka zrkadlám pôsobí chodba priestrannejšie.

Najmenšou izbou v byte je dnes spálňa, avšak podľa potrieb nového majiteľa to môže byť detská izba alebo pracovňa. Obývacia izba je vkusne prepojená s kuchyňou. Z kuchyne je vstup na balkón, na ktorom môžete pestovať bylinky, muškáty alebo si len vychutnávať rannú kávu. Tretia izba je dnes detská izba pre 2 deti. Táto miestnosť je priestranná a svetlá vďaka oknu a balkónu cez celú stenu. Práve táto miestnosť je obohatená o lodžiu. Lodžia ponúka dostatok priestoru pre posedenie a tak si tu môžete spríjemniť teplé večery. Ponúkaný byt sa nachádza na 3 zo 6 poschodí a výhľad ma smerovaný medzi domy a na zeleň, nie do ulice ani na garáže.

K bytu prislúcha aj pivnica, ktorá je na prízemí bytového domu.

 

Stav bytu:

Byt je zrekonštruovaný a je možné v ňom okamžite príjemne a pohodlne bývať. V byte je prerobená kúpeľňa i WC. Podlaha v izbách je drevená sú to drevené parkety, ktoré sú prebrúsené a nalakované. V kuchyni je dlažba a v chodbe je plávajúca podlaha. Všetky okná aj balkónové dvere sú plastové a tienenie je zabezpečené vnútornými žalúziami. V byte je kompletne prerobená elektrina.

 

Bytový dom:

  • Je zateplený a fasáda domu prešla rekonštrukciou
  • má 6 nadzemných podlaží
  • vo vchode je nový a veľký  výťah
  • len 4 byty na poschodí
  • na prízemí je veľká hala so schránkami a následne bezpečnostné dvere na čip
  • je opatrený kamerovým systémom
  • okolie domu je udržiavané a obohatené vkusnou zeleňou
  • parkovanie je možné na okolitých parkoviskách, ktoré budú od januára mestským parkovaním
  • k bytu prislúcha pivnica

 

Lokalita:

Ulica Jozefa Cígera Hronského je súčasťou obľúbenej a vyhľadávanej lokality Račianske Mýto v mestskej časti Nové Mesto.

V tejto lokalite nájdete plnú občiansku vybavenosť. V dostupnej vzdialenosti máte potraviny, lekáreň, obchody s oblečením, reštaurácie, škôlku i školu. Najväčšou devízou tejto lokality skvelá dostupnosť kamkoľvek do mesta a to či pôjdete autom, alebo MHD. Je tu blízkosť prírody i mesta. Do pozornosti dávame Mäso u Romana, Cyklošpeciality alebo detské ihrisko v Urban Residence, určite skvelú školu i škôlku na Českej ulici a toto všetko máte na pešo.

 

Výmera a cena:

Cena: 239.900 EUR

Výmera:  68 m2 (byt 61,5 m2, balkón 2 m2, lodžia 3m2, pivnica 1,5 m2)

 

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, vrátane zabezpečenia financovania, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

Cena 239 900 €
Celková plocha 68,00 m2
Interiér 68.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie -
Judita Wiener

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: wiener@moowin.sk

Mám záujem