PREDANÉ | Mierová

2 izb. byt Bratislava - Mierová 52,00 m2

183 900 €

MOOWIN Vám ponúka 2 izbový, priestranný byt, na Mierovej ulici v peknom bytovom dome, s presklenou lodžiou.   

Byt: 
Na poschodí sú 4 byty, pričom vždy dva majú svoju spoločnú predsieň a až následne je vstup do samotného bytu. To zvyšuje ako mieru súkromia tak i bezpečia.
Byt sa skladá zo vstupnej chodby, v ktorej máte k dispozícii botník, komodu, zrkadlo i skriňu.
Po pravej ruke je vstup do spálne.  Vedľajší vstup vás privedie do dennej časti, ktorú tvorí priestranná obývačka a kuchyňa. Ak si budete priať kuchynskú časť uzavrieť, môžete tak jednoducho urobiť. Majitelia sa rozhodli zväčšiť si denný priestor a tak veľmi efektívne presklili lodžiu a vytvorili tým otvorený jedálenský kút so sedením priamo tu.  
Z chodby sa  tiež vstupuje do kúpeľne a samostatného wc. Dispozícia bytu umožňuje tento priestor významne zväčšiť, toto Vám radi predstavíme na obhliadke bytu. 
Byt má okná otočené na východ a výhľad na zeleň. Prostredie bytového  domu je veľmi pekné a vhodné ako pre rodiny s deťmi, tak i pre starších ľudí. Pred domom sú umiestnené lavičky, ktoré sa tešia využitiu.
Celý dom i byt majú príjemnú rodinnú atmosféru.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE:
Úžitková plocha – 51,24 m2 (z čoho presklená lodžia je 3,47m2)
Poschodie: 3. / 8.
Orientácia: východ
Kúrenie: ústredné
Pivnica: 1,5 m2
Parkovanie: pred domom, mestské
Mesačné zálohové platby kompletne na 2 osoby: 145 € (120€ správa, 10€ plyn, 15€ elektrika)

BYTOVÝ DOM:
Bytový dom má 8 poschodí a je po kompletnej rekonštrukcii. Rekonštrukcia bytového domu zahŕňa: nové stúpačky, nový výťah, dlažby vo vstupných halách, nové schránky, elektronický vrátnik, merače tepla v bytoch.
Bytový dom je zateplený a pekný. V spoločných priestoroch ako i pred domom je pekne čisto.

VÝHODY
bohatá občianska vybavenosť, lokalita
praktická dispozícia bytu
Priestor, dvoj izbový byt ktorý je skutočne veľký
Nízke mesačné náklady
Už hotová rekonštrukcia bytového domu
Pivnica
Len 4 byty na poschodí
Veľké parkovisko pred domom

LOKALITA
Bytový dom sa nachádza v obľúbenej mestskej časti Ružinov, na Mierovej ulici, neďaleko známeho polyfunkčného objektu Perla Ružinova. Tu sa nachádzajú potraviny, drogéria, lekáreň, reštaurácia, fitnescentrum, cukráreň, banky a iné. Ďalšou výhodou tejto polohy je skvelé napojenie MHD vďaka zastávke na Mierovej a Gagarinovej ulici. V pešej dostupnosti sa nachádzajú školy, škôlky, športoviská či park s množstvom zelene a priestorom pre oddych.

Cena: 186 900 eur
Výmera: 51,24 m2 (byt 47,77 m2, lodžia 3,47 m2,, pivnica 1,5m2)

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, vrátane zabezpečenia financovania, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

Cena 183 900 €
Celková plocha 52,00 m2
Interiér 48.00 m2
Balkón 4.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie -
Simona Morávková

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: moravkova@moowin.sk

Mám záujem