PRENAJATÉ - DOM ŠPORTU

2 izb. byt Bratislava - Junácka 8 51,00 m2

800 €

Moowin ponúka na prenájom dizajnový, nový, zariadený,  2 izbový byt v Dome športu.

 

BYT:

Byt sa nachádza na 5. poschodí v novej časti bytového domu ŠPORTU na Junáckej ulici, oproti VIVO.

Dispozícia bytu je veľmi prakticky vyriešená a naviac je byt veľmi štýlovo a funkčne zariadený. Hneď po vstupe sa nachádzate vo vstupnej hale, ktorá Vám ponúka dostatok úložných priestorov, a to v na mieru navrhnutej vstavanej skrini. Z uvedenej miestnosti sa dostanete do obývačky. Tento priestor si Vás získa najmä kvôli vstupu na priestranný balkón s výhľadom na Kuchajdu.

Kuchyňa je na mieru vyrobená, úplne nová, Vy budete prvý bývajúci v celom novom byte. V kuchyni sú všetky spotrebiče, ktoré dnes potrebujeme k nášmu komfortu a pohodliu. V byte je zavedený internet i TV.

Spálňa je samostatnou izbou. Spálňa ponúka dostatok priestoru pre vstavanú skriňu, veľkú manželskú posteľ, i pracovný alebo kozmetický stolík. Toto všetko nové a na mieru v ponúkanom byte čaká na svojho nového nájomníka.

Kúpeľňa so sprchovacím kútom a s pračkou, ale i samostatné WC, sú tiež výnimočné svojím dizajnom.

K bytu prislúcha jedno vonkajšie miesto pre parkovacie osobného motorového vozidla a pivničná kobka.

LOKALITA:

Byt, ktorý Vám ponúkame sa nachádza v lokalite, ktorá má z nášho pohľadu všetko. Obchodný dom VIVO je cez cestu a v ňom nájdete potraviny, poštu, lekáreň, jednoducho všetko, čo ku komfortnému životu potrebujete. Jazero Kuchajda máte tiež rovno pred domom a sním niekoľko benefitov. Či už sa jedná o prechádzky, beh, kávu na teraske alebo obed na brehu jazera, toto všetko si viete dovoliť bez časových strát, Vy to máte totiž pred domom.  Toto miesto je jednou z najobľúbenejších lokalít na bývanie v Bratislave vôbec.

 

Výmera: 51 (interier 51 m2, pivnica 1,5m2, balkon 10,5 m2)

Prenájom: 590,- €/ mesiac

Parkovacie státie: 50,-€/mesiac

Energie: 160,- €/ mesiac

 

 

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, vrátane zabezpečenia financovania, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

Cena 800 €
Celková plocha 51,00 m2
Interiér 51.00 m2
Pivnica Áno
Parkovanie áno
Judita Wiener

mobil:
+421 944 300 080

e-mail: wiener@moowin.sk

Mám záujem